Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-08-21
  • event addressGrzędy

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #7 (Grzędy)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Grzędy

Data: 21 sierpnia 2021

Termin zgłoszeń: 19 sierpnia 2021

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
2 Bąk Stefan NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
3 Banasiak Anna OBORNICKI KLUB ROWEROWY Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
4 Bartosiewicz Natalia UKS DREAM-BIKE BIELAWA Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
5 Bereźnicki Kosma KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
6 Bereźnicki Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
7 Bielawska Anna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
8 Bielawska Aleksandra KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
9 Bielecki Paweł KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
10 Bieliński Wiktor BRAK Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
11 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
12 Borkowski Kacper AKADEMIA KOLARSKA KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
13 Bronowicki Tomasz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
14 Brudziński Wojciech KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
15 Brzeziński Michał NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
16 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
17 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
18 Copija Bartosz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
19 Dankiewicz Kacper MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
20 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
21 Domaniecka Aleksandra STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Młodziczka (2007r. - 2008r.)
22 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
23 Drahan Aleksander KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
24 Drahan Franciszek KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
25 Drahan Ksawery NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
26 Drahan Kajetan NIEZRZESZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
27 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
28 Duplaga Marcel KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
29 Fijałkowska Emilia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
30 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
31 Firlej Dominik KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
32 Frankiewicz Cyprian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
33 Gadomski-pokój Marcel KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
34 Gaj Lidka NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
35 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Żak (2009r. - 2010r.)
36 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
37 Głodek Wiktoria KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
38 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
39 Gorący Antoni GMINA NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
40 Gorący Mikołaj GMINA NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
41 Grabowski Aleksander MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2009r. - 2010r.)
42 Grajeta Dawid NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
43 Grajeta Filip NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
44 Grocholski Wojciech GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
45 Hans Maciej NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
46 Huzarska Michalina LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Żakini (2009r. - 2010r.)
47 Janowska Zuzanna UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
48 Januszewicz Karolina SZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
49 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
50 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
51 Jaźwicki Jan SK RADWANICE Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
52 Jaźwicki Franek SK RADWANICE Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
53 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
54 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
55 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
56 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
57 Kisiel Marcel GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
58 Kłosowska Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
59 Konarski Antoni UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
60 Kowalczyk Mateusz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
61 Kropornicka Hanna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
62 Krygier Hubert KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
63 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
64 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
65 Kwiatkowski Igor ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
66 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
67 Laskowska Hanna GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
68 Laskowski Eliasz GŁUCHOŁAZY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
69 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
70 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
71 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
72 Maciejewska Karolina TC CHROBRY GŁOGÓW Młodziczka (2007r. - 2008r.)
73 Maciejewska Dominika SK JERZMANOWA Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
74 Maciejewska Patrycja SK JERZMANOWA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
75 Macyszyn Radosław MKS POLKOWICE Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
76 Majewski Mateusz KLUB KOLARSTWA EXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
77 Marciniak Joanna KKW NEXELO WAŁBRZYCH Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
78 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
79 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
80 Mariakowski Ryszard SWIDNICA Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
81 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
82 Miazga Jan LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
83 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
84 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
85 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
86 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodziczka (2007r. - 2008r.)
87 Nadziejko Patryk KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
88 Nosek Adrian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
89 Nowak Konrad KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
90 Nowinowski Wojciech NIEZRZESZONY Żak (2009r. - 2010r.)
91 Nowinowski Wiktor NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
92 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
93 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
94 Olszewski Damian MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
95 Ołdak Brajan GMINA NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
96 Palimąka Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
97 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
98 Pałac Hanna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
99 Pamuła Wojciech NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
100 Pamuła Ignacy NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
101 Pewniak Bartosz UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
102 Pietraszkiewicz Milena UKS CENTRUM NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
103 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
104 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2009r. - 2010r.)
105 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
106 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
107 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
108 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
109 Puchalski Karol MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
110 Pułka Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
111 Radzikowski Maciej BIKE FINGER TEAM Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
112 Rak Szymon NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
113 Ratajczyk Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
114 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
115 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Żak (2009r. - 2010r.)
116 Sakalski Adrian LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Żak (2009r. - 2010r.)
117 Serafin Marcin MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
118 Sienkiewicz Tomasz MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
119 Siwiec Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
120 Siwiec Jan KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
121 Skokun Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
122 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
123 Sozański Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
124 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
125 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
126 Szlendak Kaja NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
127 Szlendak Karina NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
128 Szlendak Kajetan NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
129 Szul Urszula BOBOATHLETE Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
130 Szul Kornelia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
131 Szylko Kornelia MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
132 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
133 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
134 Trusewicz Nikodem KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
135 Trusewicz Konstanty KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
136 Tyl Zuzanna UKS CENTRUM NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
137 Tyl Maciej NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
138 Tyś Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
139 Urbaniak Nadia WAŁBRZYCH Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
140 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
141 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
142 Witurska Monika SWIDNICA Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
143 Witurski Adam SWIDNICA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
144 Woźniak Antoni GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
145 Woźniak Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
146 Żakowicz Oskar KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
147 Ziółkowska Natalia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
148 Zolich Vanessa GMINA NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
149 Żuk Milena NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
150 Żuk Natalia NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
Back to top