Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-09-18
  • event addressSzczawno-Zdrój

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #8 (Szczawno-Zdrój)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Szczawno-Zdrój

Data: 18 września 2021

Termin zgłoszeń: 16 września 2021

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
2 Bąk Tymoteusz LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
3 Bąk Stefan NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
4 Bakalarz Szymon UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
5 Banasiak Anna OBORNICKI KLUB ROWEROWY Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
6 Bartosiewicz Natalia UKS DREAM-BIKE BIELAWA Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
7 Bereźnicki Kosma KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
8 Bereźnicki Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
9 Bielawska Anna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
10 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
11 Bronowicki Tomasz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
12 Brudziński Wojciech KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
13 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
14 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
15 Chmielewski Antoni KK WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
16 Chmielewski Franciszek KK WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
17 Copija Bartosz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
18 Czekaj Bartosz SK PRZEDMOŚCIE Młodzik (2007r. - 2008r.)
19 Dankiewicz Kacper MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
20 Dębek Adam GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
21 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
22 Domaniecka Aleksandra STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Młodziczka (2007r. - 2008r.)
23 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
24 Drahan Aleksander KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
25 Drahan Franciszek KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
26 Drahan Ksawery NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
27 Drahan Kajetan NIEZRZESZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
28 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
29 Duplaga Marcel KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
30 Fijałkowska Emilia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
31 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
32 Frankiewicz Cyprian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
33 Furyk Franciszek KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
34 Gacek Natalia SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2009r. - 2010r.)
35 Gadomski-pokój Marcel KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
36 Gaj Lidia NIEZRZESZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
37 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
38 Głodek Wiktoria KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
39 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
40 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
41 Gorczyca Franek OPTYK OKULAR JELENIA GORA Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
42 Górecki Karol UKS SPORT BRALIN Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
43 Grabowski Aleksander MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2009r. - 2010r.)
44 Grajeta Dawid NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
45 Grajeta Filip NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
46 Grocholski Wojciech GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
47 Gułaj Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
48 Gułaj Kajetan KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
49 Haza Paweł LUTYNIA Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
50 Jankowski Mikołaj NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
51 Januszewicz Karolina SZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
52 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
53 Kaczmarczyk Stanisław GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
54 Kamiński Stanisław NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
55 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
56 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
57 Kaszowski Krzysztof UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
58 Kisiel Marcel GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
59 Kłosowska Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
60 Kłosowska Barbara KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
61 Kowalczyk Mateusz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
62 Krusz Dawid KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
63 Krygier Hubert KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
64 Krzywicka Lena NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
65 Krzywicki Gabriel NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
66 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
67 Kwiatkowski Igor ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
68 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
69 Laskowska Hanna GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
70 Laskowski Eliasz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
71 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
72 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
73 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
74 Łyś Leon MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2009r. - 2010r.)
75 Maciejewska Karolina TC CHROBRY GŁOGÓW Młodziczka (2007r. - 2008r.)
76 Maciejewska Dominika SK JERZMANOWA Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
77 Magdziarczyk Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
78 Maleszka Antoni KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
79 Maleszka Franciszek KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
80 Marciniak Joanna KKW NEXELO WAŁBRZYCH Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
81 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
82 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
83 Mazurkiewicz Łukasz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
84 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
85 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
86 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
87 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
88 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodziczka (2007r. - 2008r.)
89 Motłoch Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
90 Muryj Antoni KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
91 Nadziejko Patryk KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
92 Nikoniuk Blazej NIESTOWARZYSZONY Młodzik (2007r. - 2008r.)
93 Nowak Konrad KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
94 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
95 Oblicki Jan KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
96 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
97 Palimąka Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
98 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
99 Pałac Hanna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
100 Pamuła Wojciech NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
101 Pamuła Ignacy NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
102 Pełczyński Adam NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
103 Pietraszkiewicz Milena UKS CENTRUM NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
104 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
105 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2009r. - 2010r.)
106 Pirogowicz Maksymilian AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
107 Pirogowicz Kajetan AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
108 Podolska Karolina KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
109 Podolska Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
110 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
111 Poroś Karolina MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka (2007r. - 2008r.)
112 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
113 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
114 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
115 Pułka Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
116 Puzio Wojciech WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
117 Ratajczyk Sebastian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
118 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
119 Serafin Marcin MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
120 Serba Adam NIEZRZESZONY Żak (2009r. - 2010r.)
121 Siwiec Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
122 Siwiec Jan KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
123 Skokun Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
124 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY JAWORZYNA ŚLĄSKA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
125 Sozański Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
126 Spernal Bartosz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
127 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
128 Sys Patryk KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
129 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
130 Szczepankiewicz Bruno AKADEMIA KKW MŁODE DZIKI Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
131 Szczepankiewicz Leo AKADEMIA KKW MŁODE DZIKI Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
132 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
133 Szelest Mateusz SK JERZMANOWA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
134 Szlendak Kajetan NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
135 Szlendak Kaja NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
136 Szlendak Karina NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
137 Szylko Kornelia MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
138 Szymański Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
139 Tomaszewski Jerzy NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
140 Tomaszewski Krzysztof KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
141 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
142 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
143 Tomczak Jan GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY JAWORZYNA ŚLĄSKA Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
144 Trusewicz Konstanty KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
145 Trusewicz Nikodem KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
146 Urbacka Paweł GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
147 Urbanek Dagmara GMINA NOWA RUDA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
148 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
149 Waszkis Zofia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żakini (2009r. - 2010r.)
150 Waszkis Zuzanna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
151 Wereszczyński Kacper KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
152 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
153 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
154 Woźniak Antoni GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
155 Woźniak Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
156 Wróbel Patryk UKS SPORT BRALIN Żak (2009r. - 2010r.)
157 Wturska Monika - Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
158 Wturski Adam - Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
159 Żakowicz Oskar KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
160 Załęcki Oliwier KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
161 Zamojski Nikodem UKS SPORT BRALIN Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
162 Zasępa Natalia NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
163 Zasepa Marek NIESTOWARZYSZONY Młodzik (2007r. - 2008r.)
164 Zelmański Kazimierz SK SP14 GŁOGÓW Żak (2009r. - 2010r.)
Back to top