Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-09-19
  • event addressJerzmanowa

Liga Szkółek Kolarskich MTB Dolny Śląsk 2021 #5 (Jerzmanowa)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 605 219 306
e-mail: sbb200@wp.pl

Miejscowość: Jerzmanowa

Data: 19 września 2021

Termin zgłoszeń: 17 września 2021

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Andrzejak Aleksandra SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żakini (2009r. - 2010r.)
2 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
3 Bąk Tymoteusz LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Chłopcy (2011r. - 2014r.)
4 Baniecki Jerzy SZKÓŁKA KOLARSKA SP 14 GŁOGÓW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
5 Barciński Jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
6 Barglik Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2009r. - 2010r.)
7 Bartkowiak Laura MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
8 Bereźnicki Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
9 Bereźnicki Kosma KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
10 Bielawska Anna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
11 Bilińska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
12 Biliński Olaf SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
13 Bilska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
14 Bilski Michał SZKÓŁKA KOLARSKA SP RZECZYCA Żak (2009r. - 2010r.)
15 Bodyk Szymon SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Młodzik (2007r. - 2008r.)
16 Borkowski Fabian SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
17 Bruna Maciej ZS OLIMPIC SPRINT ŚCINAWA Młodzik (2007r. - 2008r.)
18 Buczek Tymoteusz SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
19 Bukowczyk Maksimilian SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
20 Bukraba Ksawier MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
21 Bury Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Żak (2009r. - 2010r.)
22 Ciosek Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
23 Czarnecki Oliwier KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Żak (2009r. - 2010r.)
24 Czekaj Bartosz TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
25 Czyż Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Żak (2009r. - 2010r.)
26 Dankiewicz Kacper MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
27 Dominiak Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
28 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
29 Dyba Grzegorz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
30 Dziemieńczuk Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
31 Frankiewicz Cyprian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
32 Frankowska Julia SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
33 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
34 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
35 Grejć Zuzanna MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
36 Grzybowski Jan MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
37 Hynek Julita SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
38 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
39 Jankowiak Adrian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
40 Januszewicz Karolina SZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
41 Jaźwicki Jan SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
42 Kanikuła Mikołaj MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
43 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
44 Kolanowski Konrad MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
45 Kończak Aleksander MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
46 Kozdraś Liliana SZKÓŁKA KOLARSKA SP 14 GŁOGÓW Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
47 Kraska Fabian SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
48 Kraska Anastazja SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
49 Krusz Dawid KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
50 Kuc Wojtek SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
51 Kuc Adam NIESTOWARZYSZONY Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
52 Kujawski Adrian BEZ BALASTU Chłopcy (2011r. - 2014r.)
53 Kulig Oskar BEZ BALASTU Żak (2009r. - 2010r.)
54 Kupczyński Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
55 Kurpewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
56 Kwoka Lena SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2009r. - 2010r.)
57 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2011r. - 2014r.)
58 Łażewski Janusz pytlak MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
59 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2011r. - 2014r.)
60 Łomacz Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
61 Maciejewska Dominika SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
62 Maciejewska Karolina TC CHROBRY GŁOGÓW Młodziczka (2007r. - 2008r.)
63 Magdziarczyk Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
64 Małagowski Jakub MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
65 Marynowicz Jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
66 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
67 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
68 Michalski Oliwier MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
69 Miklarz Oskar BEZ BALASTU Żak (2009r. - 2010r.)
70 Miklarz Aleksandra BRAK Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
71 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
72 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
73 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
74 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodziczka (2007r. - 2008r.)
75 Mroczko Konrad MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
76 Naporowska Zuzia NIESTOWARZYSZONY Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
77 Naporowski Oliwier SP 14 GŁOGÓW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
78 Niedośpiał Piotr SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
79 Nyk Matylda SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żakini (2009r. - 2010r.)
80 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2011r. - 2014r.)
81 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
82 Olszewski Damian MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
83 Olszewski Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
84 Owczarek Robert MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
85 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
86 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2009r. - 2010r.)
87 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
88 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
89 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
90 Przezbór Wojciech KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
91 Przybylski Bartłomiej MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
92 Puzio Tristan MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
93 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
94 Romanowicz Przemysław SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
95 Samol Jan KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
96 Semp Franciszek SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
97 Sienkiewicz Tomasz MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
98 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
99 Strzeczkowski Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
100 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
101 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
102 Szelest Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
103 Szozda Oliwier SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
104 Szylko Kornelia MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
105 Szymański Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Chłopcy (2011r. - 2014r.)
106 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
107 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
108 Wański Maciej S.K.WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
109 Wawrzyniak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
110 Wereszczyński Kacper KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
111 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
112 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
113 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
114 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
115 Wilk Antoni ZS OLIMPIC SPRINT ŚCINAWA Młodzik (2007r. - 2008r.)
116 Wójcik Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Chłopcy (2011r. - 2014r.)
117 Wołoszyn Malwina SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żakini (2009r. - 2010r.)
118 Woźniak Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2011r. - 2014r.)
119 Zakrzewski Jan SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
120 Zasępa Natalia NIESTOWARZYSZONY Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
121 Zasepa Marek NIESTOWARZYSZONY Młodzik (2007r. - 2008r.)
122 Zelmański Kazimierz SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Żak (2009r. - 2010r.)
123 Zieliński Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
124 Ziółkowska Łucja SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
125 Ziółkowska Natalia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
126 Żuk Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
Back to top