Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-07-31
  • event addressObiszów

Liga Szkółek Kolarskich MTB Dolny Śląsk 2021 #2 (Obiszów)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 605 219 306
e-mail: sbb200@wp.pl

Miejscowość: Obiszów

Data: 31 lipca 2021

Termin zgłoszeń: 29 lipca 2021

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Andrzejak Aleksandra SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żakini (2009r. - 2010r.)
2 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. i młodsi)
3 Bereźnicki Kosma KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
4 Bereźnicki Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Chłopcy (2011r. i młodsi)
5 Bielawska Anna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
6 Bilińska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2011r. i młodsze)
7 Bilska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Dziewczynki (2011r. i młodsze)
8 Bilski Michał SZKÓŁKA KOLARSKA SP RZECZYCA Żak (2009r. - 2010r.)
9 Borkowski Fabian SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. i młodsi)
10 Bruna Maciej SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Młodzik (2007r. - 2008r.)
11 Bury Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Żak (2009r. - 2010r.)
12 Czarna Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
13 Czarnecki Oliwier KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Żak (2009r. - 2010r.)
14 Czyż Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Żak (2009r. - 2010r.)
15 Dankiewicz Kacper MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
16 Drahan Hanna KKW NEXELO WAŁBRZYCH Dziewczynki (2011r. i młodsze)
17 Drahan Aleksander KKW NEXELO WAŁBRZYCH Chłopcy (2011r. i młodsi)
18 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
19 Dynia Jakub KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2007r. - 2008r.)
20 Frankowska Julia SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2011r. i młodsze)
21 Gadomski-pokój Marcel KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Chłopcy (2011r. i młodsi)
22 Gmyrek Patryk GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
23 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
24 Grajeta Dawid KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Chłopcy (2011r. i młodsi)
25 Grajeta Filip KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Chłopcy (2011r. i młodsi)
26 Jaźwicki Jan SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2011r. i młodsi)
27 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Dziewczynki (2011r. i młodsze)
28 Kawalec Karol KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Żak (2009r. - 2010r.)
29 Kawalec Jan KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Żak (2009r. - 2010r.)
30 Kawalec Michał KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Chłopcy (2011r. i młodsi)
31 Kłosowska Hania KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Dziewczynki (2011r. i młodsze)
32 Kłosowska Basia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Dziewczynki (2011r. i młodsze)
33 Kozdraś Liliana SZKÓŁKA KOLARSKA SP 14 GŁOGÓW Dziewczynki (2011r. i młodsze)
34 Kraska Fabian SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Chłopcy (2011r. i młodsi)
35 Kraska Anastazja SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Dziewczynki (2011r. i młodsze)
36 Kujawski Adrian BEZ BALASTU Chłopcy (2011r. i młodsi)
37 Kulik Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
38 Kupczyński Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. i młodsi)
39 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. i młodsi)
40 Kwoka Lena SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2009r. - 2010r.)
41 Lis Bartosz SK STAL PLESZEW - SP KORYTNICA Chłopcy (2011r. i młodsi)
42 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2011r. i młodsi)
43 Łomacz Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2011r. i młodsze)
44 Łyś Leon AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2009r. - 2010r.)
45 Maciejewska Dominika SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2011r. i młodsze)
46 Maciejewska Karolina TC CHROBRY GŁOGÓW Młodziczka (2007r. - 2008r.)
47 Magdziarczyk Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
48 Marynowicz Jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. i młodsi)
49 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
50 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
51 Mikołajczak Kacper KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Żak (2009r. - 2010r.)
52 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
53 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Dziewczynki (2011r. i młodsze)
54 Mróz Jan KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik (2007r. - 2008r.)
55 Nyk Dominik KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Żak (2009r. - 2010r.)
56 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
57 Olszewski Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
58 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
59 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2009r. - 2010r.)
60 Pirogowicz Maksymilian AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. i młodsi)
61 Pirogowicz Kajetan AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. i młodsi)
62 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
63 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. i młodsi)
64 Przezbór Wojciech KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
65 Ptaszyński Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
66 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
67 Semp Franciszek SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. i młodsi)
68 Serafin Marcin MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
69 Strzeczkowski Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Chłopcy (2011r. i młodsi)
70 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
71 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Dziewczynki (2011r. i młodsze)
72 Szelest Mateusz SK JERZMANOWA Chłopcy (2011r. i młodsi)
73 Szylko Kornelia MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
74 Tomaszewski Krzysztof KKW WAŁBRZYCH Chłopcy (2011r. i młodsi)
75 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
76 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
77 Wądołowski Iwo NIEZRZESZONY JELENIA GÓRA Chłopcy (2011r. i młodsi)
78 Wański Maciej KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2011r. i młodsi)
79 Wawrzyniak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
80 Wiązania Michał KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
81 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2011r. i młodsi)
82 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
83 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
84 Wilk Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Młodzik (2007r. - 2008r.)
85 Wołoszyn Malwina SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żakini (2009r. - 2010r.)
86 Woźniak Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2011r. i młodsi)
87 Zakrzewski Jan BEZ BALASTU TEAM Chłopcy (2011r. i młodsi)
88 Zelmański Kazimierz SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Żak (2009r. - 2010r.)
89 Ziółkowska Łucja SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2011r. i młodsze)
90 Ziółkowska Natalia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
Back to top