Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-09-05
  • event addressJakubów

Liga Szkółek Kolarskich MTB Dolny Śląsk 2021 #3 (Jakubów)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 605 219 306
e-mail: sbb200@wp.pl

Miejscowość: Jakubów

Data: 05 września 2021

Termin zgłoszeń: 03 września 2021

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Andrzejak Aleksandra SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żakini (2009r. - 2010r.)
2 Bąk Stefan UKKS ORIENS CHOJNÓW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
3 Baniecki Jerzy SZKÓŁKA KOLARSKA SP 14 GŁOGÓW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
4 Barciński Jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
5 Bartkowiak Laura MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
6 Bereźnicki Kosma KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
7 Bereźnicki Mikołoaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
8 Bielawska Anna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
9 Bilińska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
10 Bilska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
11 Bilski Michał SZKÓŁKA KOLARSKA SP RZECZYCA Żak (2009r. - 2010r.)
12 Bodyk Szymon SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Młodzik (2007r. - 2008r.)
13 Borkowski Fabian SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
14 Buczek Tymoteusz SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
15 Bukowczyk Maksymilian BEZ BALASTU TEAM Chłopcy (2011r. - 2014r.)
16 Bukraba Ksawier MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
17 Bury Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Żak (2009r. - 2010r.)
18 Chodorowski Kacper NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (2011r. - 2014r.)
19 Cymbalak Natalia SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
20 Czarnecki Oliwier KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Żak (2009r. - 2010r.)
21 Czekaj Bartosz TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
22 Czyż Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Żak (2009r. - 2010r.)
23 Dankiewicz Kacper MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
24 Dominiak Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
25 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
26 Dyba Grzegorz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
27 Dynia Jakub KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2007r. - 2008r.)
28 Dziemieńczuk Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
29 Frankiewicz Cyprian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
30 Frankowska Julia SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
31 Gacek Natalia SK RADWANICE Żakini (2009r. - 2010r.)
32 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
33 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
34 Gorący Antoni GMINA NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
35 Gorący Mikołaj GMINA NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
36 Grejć Zuzanna MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
37 Grzybowski Jan MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
38 Hynek Julita SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
39 Ignas Wojciech NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (2011r. - 2014r.)
40 Ignas Zuzanna NIESTOWARZYSZONY Żakini (2009r. - 2010r.)
41 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
42 Jagieła Oliwia GMINA NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
43 Jankowiak Adrian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
44 Januszewicz Karolina SZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
45 Jaźwicki Jan SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
46 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
47 Kałuża Mateusz KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Żak (2009r. - 2010r.)
48 Kanikuła Mikołaj MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
49 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
50 Kawalec Karol KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Żak (2009r. - 2010r.)
51 Kawalec Jan KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Żak (2009r. - 2010r.)
52 Kawalec Michał KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Chłopcy (2011r. - 2014r.)
53 Kielin Julia MKS POLKOWICE Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
54 Kolanowski Konrad MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
55 Kończak Aleksander MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
56 Kozdraś Liliana SZKÓŁKA KOLARSKA SP 14 GŁOGÓW Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
57 Krusz Dawid KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
58 Kuc Wojtek SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
59 Kuc Adam NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (2011r. - 2014r.)
60 Kujawski Adrian BEZ BALASTU Chłopcy (2011r. - 2014r.)
61 Kulig Oskar BEZ BALASTU Żak (2009r. - 2010r.)
62 Kupczyński Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
63 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
64 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2011r. - 2014r.)
65 Łażewski Szymon MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
66 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2011r. - 2014r.)
67 Łomacz Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
68 Maciejewska Karolina TC CHROBRY GŁOGÓW Młodziczka (2007r. - 2008r.)
69 Maciejewska Dominika SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
70 Macyszyn Radosław MKS POLKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
71 Magdziarczyk Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
72 Małagowski Jakub MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
73 Marynowicz Jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
74 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
75 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
76 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
77 Michalski Oliwier MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
78 Mielnik Igor MKS POLKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
79 Miklarz Aleksandra BRAK Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
80 Miklarz Oskar BEZ BALASTU Żak (2009r. - 2010r.)
81 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
82 Mikołajczak Kacper KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Żak (2009r. - 2010r.)
83 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
84 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
85 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodziczka (2007r. - 2008r.)
86 Naporowska Zuzia NIESTOWARZYSZONY Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
87 Naporowski Oliwier SP 14 GŁOGÓW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
88 Niedośpiał Piotr SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
89 Nyk Matylda SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żakini (2009r. - 2010r.)
90 Nyk Dominik KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Żak (2009r. - 2010r.)
91 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2011r. - 2014r.)
92 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
93 Olszewski Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
94 Olszewski Damian MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
95 Owczarek Robert MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
96 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
97 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2009r. - 2010r.)
98 Pirogowicz Kajetan AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
99 Pirogowicz Maksymilian AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
100 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
101 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
102 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
103 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
104 Przezbór Wojciech KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
105 Przybylski Bartłomiej MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
106 Puzio Tristan MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
107 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
108 Romanowicz Przemysław SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
109 Rusinko Karina BEZ BALASTU Żakini (2009r. - 2010r.)
110 Samol Jan KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
111 Semp Franciszek SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
112 Serafin Marcin MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
113 Sienkiewicz Tomasz MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
114 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
115 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
116 Strzeczkowski Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
117 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
118 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
119 Szelest Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
120 Szkudło Marcelina BEZ BALASTU Młodziczka (2007r. - 2008r.)
121 Szozda Oliwier SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
122 Szylko Kornelia MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
123 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
124 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
125 Tuz Szymon MKS POLKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
126 Wądołowski Iwo NIEZRZESZONY JELENIA GÓRA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
127 Wasilewski Maciej GMINA NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
128 Wawrzyniak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
129 Wereszczyński Kacper KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
130 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
131 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
132 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
133 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
134 Wilk Antoni ZS OLIMPIC SPRINT ŚCINAWA Młodzik (2007r. - 2008r.)
135 Wójcik Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Chłopcy (2011r. - 2014r.)
136 Wołoszyn Malwina SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żakini (2009r. - 2010r.)
137 Zakrzewski Jan BEZ BALASTU TEAM Chłopcy (2011r. - 2014r.)
138 Zelmański Kazimierz SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Żak (2009r. - 2010r.)
139 Zieliński Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
140 Ziółkowska Łucja SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
141 Ziółkowska Natalia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
142 Żuk Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
Back to top