Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-09-11
  • event addressWilków

Liga Szkółek Kolarskich MTB Dolny Śląsk 2021 #4 (Wilków)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 605 219 306
e-mail: sbb200@wp.pl

Miejscowość: Wilków

Data: 11 września 2021

Termin zgłoszeń: 09 września 2021

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Andrzejak Aleksandra SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żakini (2009r. - 2010r.)
2 Baniecki Jerzy SZKÓŁKA KOLARSKA SP 14 GŁOGÓW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
3 Barciński Jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
4 Barglik Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2009r. - 2010r.)
5 Bartkowiak Laura MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
6 Bereźnicki Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
7 Bilińska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
8 Bilska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
9 Bilski Michał SZKÓŁKA KOLARSKA SP RZECZYCA Żak (2009r. - 2010r.)
10 Bodyk Szymon SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Młodzik (2007r. - 2008r.)
11 Borkowski Fabian SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
12 Bruna Maciej ZS OLIMPIC SPRINT ŚCINAWA Młodzik (2007r. - 2008r.)
13 Bukraba Ksawier MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
14 Bury Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Żak (2009r. - 2010r.)
15 Czarnecki Oliwier KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Żak (2009r. - 2010r.)
16 Czekaj Bartosz TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
17 Czyż Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Żak (2009r. - 2010r.)
18 Dankiewicz Kacper MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
19 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
20 Dyba Grzegorz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
21 Dziemieńczuk Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
22 Frankiewicz Cyprian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
23 Gacek Natalia SK RADWANICE Żakini (2009r. - 2010r.)
24 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
25 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
26 Grejć Zuzanna MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
27 Grzybowski Jan MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
28 Hynek Julia SK RADWANICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
29 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
30 Jankowiak Adrian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
31 Januszewicz Karolina SZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
32 Jaźwicki Jan SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
33 Kanikuła Mikołaj MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
34 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
35 Kłosowska Hania KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
36 Kolanowski Konrad MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
37 Kończak Aleksander MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
38 Krusz Dawid KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
39 Kuc Wojtek SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
40 Kuc Adam NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (2011r. - 2014r.)
41 Kujawski Adrian BEZ BALASTU Chłopcy (2011r. - 2014r.)
42 Kupczyński Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
43 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
44 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2011r. - 2014r.)
45 Łata Damian SK WILKÓW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
46 Łażewski Szymon MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
47 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2011r. - 2014r.)
48 Łomacz Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
49 Maciejewska Dominika SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
50 Maciejewska Karolina TC CHROBRY GŁOGÓW Młodziczka (2007r. - 2008r.)
51 Macyszyn Radosław MKS POLKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
52 Magdziarczyk Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
53 Malara Jakub SK WILKÓW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
54 Malara Kacper SK WILKÓW Żak (2009r. - 2010r.)
55 Małagowski Jakub MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
56 Marynowicz Jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
57 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
58 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
59 Michalski Oliwier MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
60 Mielnik Igor MKS POLKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
61 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
62 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
63 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
64 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodziczka (2007r. - 2008r.)
65 Naporowska Zuzia NIESTOWARZYSZONY Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
66 Naporowski Oliwier SP 14 GŁOGÓW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
67 Nyk Matylda SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żakini (2009r. - 2010r.)
68 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2011r. - 2014r.)
69 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
70 Olszewski Damian MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
71 Olszewski Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
72 Owczarek Robert MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
73 Pałac Hanna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
74 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
75 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2009r. - 2010r.)
76 Pirogowicz Maksymilian AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
77 Pirogowicz Kajetan AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
78 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
79 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
80 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
81 Przezbór Wojciech KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
82 Przybylski Bartłomiej MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
83 Puzio Tristan MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
84 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
85 Rzepka Wojciech SK WILKÓW Żak (2009r. - 2010r.)
86 Samol Jan KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
87 Semp Franciszek SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
88 Sienkiewicz Tomasz MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
89 Siwiec Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
90 Siwiec Jan KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
91 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
92 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
93 Strzeczkowski Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
94 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
95 Szelest Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
96 Szlendak Kajetan NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (2011r. - 2014r.)
97 Szlendak Kaja NIESTOWARZYSZONY Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
98 Szozda Oliwier SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
99 Szylko Kornelia MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
100 Szymański Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Chłopcy (2011r. - 2014r.)
101 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
102 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
103 Tuz Szymon MKS POLKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
104 Uciechowski Bartosz SK WILKÓW Chłopcy (2011r. - 2014r.)
105 Urbański Mikołaj SK WILKÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
106 Wądołowski Iwo NIEZRZESZONY JELENIA GÓRA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
107 Wański Maciej KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
108 Wawrzyniak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
109 Wereszczyński Kacper KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
110 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
111 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2011r. - 2014r.)
112 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
113 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
114 Wilk Antoni ZS OLIMPIC SPRINT ŚCINAWA Młodzik (2007r. - 2008r.)
115 Wójcik Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Chłopcy (2011r. - 2014r.)
116 Wołoszyn Malwina SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żakini (2009r. - 2010r.)
117 Zakrzewski Jan BEZ BALASTU TEAM Chłopcy (2011r. - 2014r.)
118 Zelmański Kazimierz SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Żak (2009r. - 2010r.)
119 Ziółkowska Natalia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
120 Ziółkowska Łucja SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2011r. - 2014r.)
121 Żuk Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2011r. - 2014r.)
Back to top