Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-06-06
  • event addressWałbrzych

UCI Górale na Start - Puchar Polski MTB (Wałbrzych)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Adamczak Bruno SKLEPKOMET ŚREM Żak - U13 Men
2 Adamczyk Mateusz GREEN BIKE TEAM Mężczyźni Open
3 Adámek Petr APACHE LOKO TRUTNOV Elita - Elite Men
4 Adrianowska Julia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita Kobiety - Elite Women
5 Aksamit Jan UKS ZAWOJAK Młodzik - U15 Men
6 Alchimowicz Rafał ALCHIMOWICZBIKE.PL Masters I
7 Ambrożkiewicz Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
8 Ambrożkiewicz Maria WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
9 Bagatti Roberto MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Masters II
10 Balcerczyk Karol MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
11 Banasiak Anna OBORNICKI KLUB ROWEROWY Juniorka Młodsza - U17 Women
12 Bartkowiak Kacper STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior - U19 Men
13 Bartkowiak Bartosz STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Młodzik - U15 Men
14 Bartosiewicz Bartosz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
15 Bartosiewicz Natalia UKS DREAM-BIKE BIELAWA Juniorka Młodsza - U17 Women
16 Bartyzel Dawid UKS ZAWOJAK Żak - U13 Men
17 Baścik Bruno KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodzik - U15 Men
18 Basiński Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
19 Basiński Iwo WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
20 Bednarczyk Sławomir REMIK BIKE TEAM Masters II
21 Bereźnicki Piotr KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Masters II
22 Bereźnicki Kosma KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik - U15 Men
23 Biedrończyk Maciej KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Elita - Elite Men
24 Bielawska Anna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodziczka - U15 Women
25 Bielecki Paweł KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy - U17 Men
26 Bieniasz Mirosław BIENIASZ BIKE TEAM Masters II
27 Bindacz Emilia UKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA Młodziczka - U15 Women
28 Binder Diego SCHWALBE TEAM SACHSEN/ RSG BISCHOFSWERDA Młodzik - U15 Men
29 Binkowski Jakub KS STOMIL POZNAŃ Elita - Elite Men
30 Bluszcz Tomasz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Masters II
31 Bluszcz Zofia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza - U17 Women
32 Bluszcz Tadeusz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy - U17 Men
33 Błaszczyk Miłosz NIEZRZESZONY Junior Młodszy - U17 Men
34 Bodkowska Sara KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka Młodsza - U17 Women
35 Bogdziewicz Michał BOGDZIEWICZ TEAM Masters II
36 Bolda Martyna K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini - U13 Women
37 Borowiecka Barbara NIEZRZESZONA / GIANT GORZÓW LIV TEAM Elita Kobiety - Elite Women
38 Broda Adrianna PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Kobiety Open
39 Bronowicki Tomasz GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik - U15 Men
40 Brudziński Wojciech KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak - U13 Men
41 Brutkowski Jakub UKK HURAGAN WOŁOMIN Junior Młodszy - U17 Men
42 Brzóska Filip KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
43 Brzózka Piotr JBG-2 CRYOSPACE Elita - Elite Men
44 Budziński Jakub KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI Elita - Elite Men
45 Ceglewski Michał AMG CYBINKA TEAM Junior - U19 Men
46 Černý Patrik EXPRES CZ TUFO TEAM KOLÍN Junior - U19 Men
47 Chlebek Mateusz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
48 Chmielewski Olaf KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI Junior - U19 Men
49 Chojecki Damian DAMNN.CC Mężczyźni Open
50 Chojnacki Kacper UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Junior - U19 Men
51 Choma Laura TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM CHOMA SPORT TRENER Juniorka Młodsza - U17 Women
52 Chudak Jakub STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior - U19 Men
53 Cichacka Klaudia NIEZRZESZONA / METROBIKES.PL Elita Kobiety - Elite Women
54 Cieślik Tomasz BELTA TEAM GDAŃSK Żak - U13 Men
55 Cink Ondrej KROSS -ORLEN CYCLING TEAM Elita - Elite Men
56 Copija Bartosz GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik - U15 Men
57 Czabok Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita Kobiety - Elite Women
58 Czabok Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita - Elite Men
59 Czarnota Bogdan RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Masters II
60 Czerniawski Michał UKS SOKÓŁ KĘTY Junior Młodszy - U17 Men
61 Dąbrowski Beniamin RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
62 Dąbrowski Maciej UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Elita - Elite Men
63 Dalecki Radosław KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Masters II
64 Dankiewicz Kacper MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik - U15 Men
65 Dębowski Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita - Elite Men
66 Degenkolb Hannes SCHWALBE TEAM SACHSEN/ RSV TEAM AUTO RIEDEL SCHWARZENBERG Junior - U19 Men
67 Degenkolb Simon RSV TEAM AUTO RIEDEL SCHWARZENBERG Junior Młodszy - U17 Men
68 Długosz Benedykt UKS ZAWOJAK Junior - U19 Men
69 Długosz Maria UKS ZAWOJAK Młodziczka - U15 Women
70 Dobija Krystian REMIKBIKE Masters I
71 Dobrzyńska Natalia KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodziczka - U15 Women
72 Dobrzyński Michał KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Masters II
73 Domaniecka Aleksandra STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Młodziczka - U15 Women
74 Doppke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
75 Dorsz Aleksandra KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Żakini - U13 Women
76 Drabik Mateusz RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Elita - Elite Men
77 Drelak Milena RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Elita Kobiety - Elite Women
78 Drozdowski Adam SZKÓŁKA KOLARSKA MKS POLKOWICE Żak - U13 Men
79 Drożdżyński Bartosz STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Młodzik - U15 Men
80 Drzewiecki Filip SZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH Żak - U13 Men
81 Duda Przemysław NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni Open
82 Duplaga Marcel KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy - U17 Men
83 Durlak Inez KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka Młodsza - U17 Women
84 Dworak Aleksander TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM CHOMA SPORT TRENER Junior Młodszy - U17 Men
85 Dziedzic Kamil MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Masters I
86 Ebertowska Kaia ASE TREK GDYNIA Młodziczka - U15 Women
87 Falbierski Wojciech SKLEPKOMET ŚREM Żak - U13 Men
88 Fijałkowska Emilia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka Młodsza - U17 Women
89 Fijałkowska Hanna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka - U19 Women
90 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik - U15 Men
91 Fira Julita KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Elita Kobiety - Elite Women
92 Firlej Dominik KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy - U17 Men
93 Florczak Lena antonina BELTA TEAM GDAŃSK Żakini - U13 Women
94 Frankiewicz Cyprian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik - U15 Men
95 Frankiewicz Łukasz KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Masters II
96 Froń Michał WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
97 Frydrychowicz Jacek XTRACK.COM Masters II
98 Futryk Dariusz AMG CYBINKA TEAM Młodzik - U15 Men
99 Gaborska Anna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK Młodziczka - U15 Women
100 Gaca Pawel STARZYNSKI.COACH Masters II
101 Gaj Szymon WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodzik - U15 Men
102 Gajewska Julia UKK HURAGAN WOŁOMIN Juniorka Młodsza - U17 Women
103 Galewski Maciej SKLEPKOMET ŚREM Masters II
104 Galewski Bartosz SKLEPKOMET ŚREM Żak - U13 Men
105 Gałat Kacper NIEZRZESZONY Młodzik - U15 Men
106 Garczyk Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita - Elite Men
107 Garnek Ksawier RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
108 Gasek Bernard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
109 Gawron Michał UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodzik - U15 Men
110 Gdula Krzysztof AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Młodzik - U15 Men
111 Gębski Emil BIKE EXPERT TEAM Masters I
112 Goleń Marcin KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Elita - Elite Men
113 Górna Sylwia ŻARY MTB TEAM Kobiety Open
114 Gosławski Antoni BELTA TEAM GDAŃSK Żak - U13 Men
115 Goszczyński Kamil KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior - U19 Men
116 Granica Leonard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
117 Gromada Tatiana RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
118 Gruca Michał KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodzik - U15 Men
119 Grzegorzewska Natalia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka Młodsza - U17 Women
120 Gułaj Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak - U13 Men
121 Gułaj Kajetan KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy - U17 Men
122 Gunstuł Andrzej ZS OLIMPIC SPRINT ŚCINAWA Junior - U19 Men
123 Gurzyńska Kamila SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Kobiety Open
124 Gurzyński Mateusz SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Masters I
125 Habieda Mateusz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Elita - Elite Men
126 Hajda Grzegorz UKS ZAWOJAK Masters I
127 Halejak Wojciech JBG-2 CRYOSPACE Elita - Elite Men
128 Hałas Jarosław NIESTOWARZYSZONY Masters I
129 Hankus Piotr RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Młodzik - U15 Men
130 Heinze Jannik SCHWALBE TEAM SACHSEN/ SSV MOUNTY ALTENBERG Junior Młodszy - U17 Men
131 Hejman Wiktoria KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Juniorka - U19 Women
132 Helizanowicz Łukasz CST ACCENT MTB TEAM Elita - Elite Men
133 Hlávka Adam SUPERIOR RIDERS Junior - U19 Men
134 Hula Robert EXPRES CZ TUFO TEAM KOLÍN Elita - Elite Men
135 Iciaszek Piotr SPORTFUEL.PL Masters II
136 Ignaczak Rafał KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Masters II
137 Imieliński Krzysztof NIEZRZESZONY AD CYCLING TEAM Młodzik - U15 Men
138 Irmscher Paul SCHWALBE TEAM SACHSEN/ SSV MOUNTY ALTENBERG Junior - U19 Men
139 Jagodziński Mateusz KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodzik - U15 Men
140 Jakubowski Dominik NIEZRZESZONY / MORE CYCLING KOŁO-KOŁA Elita - Elite Men
141 Janas Paweł MTB RACING TEAM TARNÓW Młodzik - U15 Men
142 Janikowski Łukasz SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
143 Janiszewski Patryk AMG CYBINKA TEAM Junior - U19 Men
144 Janowska Zuzanna UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodziczka - U15 Women
145 Januszewicz Karolina SZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH Żakini - U13 Women
146 Jargos Oliwier UKS ZAWOJAK Żak - U13 Men
147 Jaromin Wiktoria KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodziczka - U15 Women
148 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
149 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak - U13 Men
150 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik - U15 Men
151 Jaśkiewicz Leszek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
152 Jedynak Katarzyna LKK LUKS SŁAWNO Juniorka Młodsza - U17 Women
153 Jedynak Michał LKK LUKS SŁAWNO Młodzik - U15 Men
154 Jeka Antonina K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini - U13 Women
155 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
156 Jeziorski Maciej NIEZRZESZONY / JEZIOR.BIKE Elita - Elite Men
157 Jusiński Arkadiusz EVANLITE Masters II
158 Kajetaniak Wiktor MSR MRĄGOWO Żak - U13 Men
159 Kaleta Filip KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
160 Kaszewski Dawid UKK HURAGAN WOŁOMIN Żak - U13 Men
161 Kaszowski Krzysztof UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik - U15 Men
162 Kerl Maximilian AUTHOR TEAM STUPNO Junior - U19 Men
163 Kielecki Oliwier WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
164 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik - U15 Men
165 Klaus Kamila KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
166 Klimek Krzysztof RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior - U19 Men
167 Klimpel Jakub STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy - U17 Men
168 Kluss Nataniel NIEZRZESZONY Junior Młodszy - U17 Men
169 Kohnke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
170 Kojro Maciej KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Elita - Elite Men
171 Kokocinska Gaja SKLEPKOMET ŚREM Młodziczka - U15 Women
172 Koller Simon HEAD PRO TEAM OPAVA Junior - U19 Men
173 Kołodziej Maciej ZS OLIMPIC SPRINT ŚCINAWA Junior - U19 Men
174 Konarski Kajetan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik - U15 Men
175 Konsewicz Gniewko KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
176 Konwiński Mateusz NIEZRZESZONY IFON KOLARZKLUB Junior - U19 Men
177 Kopka Sławomir REMIKBIKE Masters I
178 Kowalczyk Jakub MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Elita - Elite Men
179 Kowalczyk Mateusz GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik - U15 Men
180 Kowalski Adam BOGDZIEWICZ TEAM Elita - Elite Men
181 Kozak Mariusz JBG-2 CRYOSPACE Elita - Elite Men
182 Krause Georg SCHWALBE TEAM SACHSEN/ DRESDNER SC 1898 Junior Młodszy - U17 Men
183 Krusz Dawid KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak - U13 Men
184 Krygier Hubert KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy - U17 Men
185 Kryński Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita - Elite Men
186 Krysik Zofia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
187 Krzemińska Aleksandra UKK HURAGAN WOŁOMIN Juniorka Młodsza - U17 Women
188 Krzyczkowska Malwina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka - U19 Women
189 Krzystała Zuzanna RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Elita Kobiety - Elite Women
190 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik - U15 Men
191 Kučera Jakub EXPRES CZ TUFO TEAM KOLÍN Elita - Elite Men
192 Kucharska Antonina BELTA TEAM GDAŃSK Żakini - U13 Women
193 Kucharska Jadwiga BELTA TEAM GDAŃSK Juniorka Młodsza - U17 Women
194 Kuchcik Filip WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
195 Kuczwalski Mikołaj BOGDZIEWICZ TEAM Junior - U19 Men
196 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior - U19 Men
197 Kulas Maksymilian NIEZRZESZONY BIKE CHILL Żak - U13 Men
198 Kulas Szymon DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF / BIKE CHILL Elita - Elite Men
199 Kulas Jakub DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF / BIKE CHILL Elita - Elite Men
200 Kuna Arkadiusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Masters I
201 Kuś Mateusz BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy - U17 Men
202 Kuźmicki Stanisław SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
203 Lach Kamil KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior - U19 Men
204 Lachowicz Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
205 Langer Mikołaj WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
206 Laskowski Michał KS AGH CYCLING TEAM Elita - Elite Men
207 Latoszek Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Masters II
208 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik - U15 Men
209 Lenartowski Krzysztof FITSTYLE TEAM Mężczyźni Open
210 Lenik Jakub MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
211 Lewandowski Roman UKKS ORIENS CHOJNÓW Masters II
212 Lewicki Jacek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
213 Lisowski Karol WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior - U19 Men
214 Łodej Janusz AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Masters II
215 Łodej Leon AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Młodzik - U15 Men
216 Łukasik Krzysztof JBG-2 CRYOSPACE Elita - Elite Men
217 Łukaszewicz Jakub UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Młodzik - U15 Men
218 Łukaszuk Paweł BRAK Masters I
219 Łysek Dawid WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
220 Machac Josef HEAD PRO TEAM OPAVA Elita - Elite Men
221 Magdziarczyk Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini - U13 Women
222 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK Młodzik - U15 Men
223 Malarz Michał WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior - U19 Men
224 Maleszka Grzegorz DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM Masters II
225 Maleszka Mateusz NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM Junior - U19 Men
226 Mandes Stefan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
227 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak - U13 Men
228 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik - U15 Men
229 Marek Izabela TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM CHOMA SPORT TRENER Żakini - U13 Women
230 Marek Kamil TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM CHOMA SPORT TRENER Junior Młodszy - U17 Men
231 Maruszak Igor NIEZRZESZONY Junior - U19 Men
232 Marzejon Maksymilian K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
233 Matkowski Jakub WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita - Elite Men
234 Matuła Alicja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza - U17 Women
235 Matusiak Łukasz GATTA BIKE-RS Masters I
236 Matuszewska Blanka SKLEPKOMET ŚREM Juniorka Młodsza - U17 Women
237 Matysik Maksymilian UKS ZAWOJAK Młodzik - U15 Men
238 Mazurkiewicz Hanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza - U17 Women
239 Meja Sandra UKS SPORT BRALIN Elita Kobiety - Elite Women
240 Miazek Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita - Elite Men
241 Michalczyk Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
242 Michalczyk Liwia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
243 Michałek Mariusz JBG-2 CRYOSPACE Elita - Elite Men
244 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak - U13 Men
245 Miller Jakub UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior - U19 Men
246 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak - U13 Men
247 Mizuro Kacper KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik - U15 Men
248 Mojżesz Agnieszka PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Kobiety Open
249 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodziczka - U15 Women
250 Molski Sylwester SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Masters II
251 Montambault Cindy INDEPENDANT Elita Kobiety - Elite Women
252 Morávek Zdeněk SUPERIOR RIDERS Elita - Elite Men
253 Mrowiński Antoni KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodzik - U15 Men
254 Nadziejko Patryk KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik - U15 Men
255 Nawrocki Marek MITUTOYO AZS WRATISLAVIA Mężczyźni Open
256 Nieboras Mateusz JBG-2 CRYOSPACE Elita - Elite Men
257 Niedzwiecki Tomasz PUSTUŁA TEAM Masters I
258 Niski Piotr NIEZRZESZONY Junior - U19 Men
259 Nosal Marek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Masters II
260 Nosal Bartosz DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Junior - U19 Men
261 Nosek Adrian GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik - U15 Men
262 Nowak Stanislaw KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Elita - Elite Men
263 Nowak Konrad KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy - U17 Men
264 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak - U13 Men
265 Okrągły Patryk MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
266 Ostafin Olga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Żakini - U13 Women
267 Ostafin Inga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Żakini - U13 Women
268 Ostafin Olaf KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
269 Ostajewski Gustaw K.S KLIF CHŁAPOWO Elita - Elite Men
270 Ostaszewski Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita - Elite Men
271 Pacałowski Iwo WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
272 Pachocka Dorota WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
273 Pakuła Krystian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Mężczyźni Open
274 Paluszek Krzysztof SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Masters II
275 Panyło Miłosz DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Junior - U19 Men
276 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior Młodszy - U17 Men
277 Paszek Szczepan FITWHEELS / BIKESTACJA BOLESŁAWIEC Masters II
278 Paszenda Arkadiusz PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters I
279 Paterak Michał LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Elita - Elite Men
280 Pavlovas Justinas DSK MINU Młodzik - U15 Men
281 Pecyna Kacper UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Junior - U19 Men
282 Petryka Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita - Elite Men
283 Petryszyn Maciej UKK HURAGAN WOŁOMIN Junior - U19 Men
284 Pewniak Bartosz UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak - U13 Men
285 Piaskowski Antoni AMG CYBINKA TEAM Młodzik - U15 Men
286 Piech Dawid GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Junior Młodszy - U17 Men
287 Piechocki Mateusz UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Junior - U19 Men
288 Pierwocha Tomasz RMF FM BIKE.STORE BIELSKO MTB TEAM Masters II
289 Pietrasiewicz Szymon ROMET FACTORY TEAM Mężczyźni Open
290 Pietraszkiewicz Milena UKS CENTRUM NOWA RUDA Żakini - U13 Women
291 Pihulak Łukasz SEVEN PERCEPTUS TEAM Masters I
292 Piotrowska Patrycja FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES / CARGO EXPRESS. Elita Kobiety - Elite Women
293 Piotrowski Mariusz FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES / CARGO EXPRESS. Masters II
294 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik - U15 Men
295 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini - U13 Women
296 Płotka Adam K.S KLIF CHŁAPOWO Żak - U13 Men
297 Podgórska Aleksandra RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Elita Kobiety - Elite Women
298 Półchłopek Jakub KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
299 Poroś Dariusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Masters II
300 Poroś Karolina MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka - U15 Women
301 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini - U13 Women
302 Powroźnik Paweł UKS SOKÓŁ KĘTY Masters II
303 Praszczałek Katarzyna RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Juniorka - U19 Women
304 Pravda David HEAD PRO TEAM OPAVA Junior - U19 Men
305 Przychodzeń Tobiasz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
306 Przychodzeń Piotr NIEZRZESZONY Junior Młodszy - U17 Men
307 Puchalski Karol MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
308 Pułka Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy - U17 Men
309 Purzyński Bruno UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy - U17 Men
310 Puzio Wojciech WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
311 Pyszny Jakub GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior - U19 Men
312 Pytel Piotr WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Elita - Elite Men
313 Radwański Grzegorz KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
314 Rajchart Jan GAPP SYSTEM - KOLOFIX MTB RACING TEAM Elita - Elite Men
315 Ratajczyk Sebastian GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik - U15 Men
316 Rogalska Wiktoria WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
317 Rogalski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
318 Rokicki Karol LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
319 Rowińska Zofia KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI Juniorka Młodsza - U17 Women
320 Rutka Mikołaj UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodzik - U15 Men
321 Sacha Wit UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik - U15 Men
322 Saładonis Emil NIEZRZESZONY Masters II
323 Sapieja Adam LKK LUKS SŁAWNO Młodzik - U15 Men
324 Schiller Mike BIKEBUDE 24 Masters II
325 Schneider Paul-morten SCHWALBE TEAM SACHSEN/ DRESDNER SC 1898 Junior Młodszy - U17 Men
326 Serafin Marcin MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik - U15 Men
327 Serafinowski Bartłomiej AGH CYCLING TEAM Mężczyźni Open
328 Serednicki Mikołaj LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior - U19 Men
329 Ševců Tomáš AMENITY EXTREM SPORT TEAM Elita - Elite Men
330 Šindelář Jan KOLOFIX Junior - U19 Men
331 Sindelar Roman HEAD PRO TEAM OPAVA Junior Młodszy - U17 Men
332 Šindelářová Hana CED BIKE TEAM Juniorka - U19 Women
333 Skokun Jakub GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Junior Młodszy - U17 Men
334 Skokun Piotr GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik - U15 Men
335 Skrocki Marcel MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
336 Skrzyński Martin UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak - U13 Men
337 Skrzypczak Oskar SKLEPKOMET ŚREM Żak - U13 Men
338 Skrzypiec Oliwia UKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA Żakini - U13 Women
339 Śliwiński Dawid UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Junior Młodszy - U17 Men
340 Śliwiński Piotr RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Elita - Elite Men
341 Słomion Kinga BELTA TEAM GDAŃSK Żakini - U13 Women
342 Słomion Julia BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka - U15 Women
343 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy - U17 Men
344 Sobieraj Jan BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy - U17 Men
345 Sobociński Patryk MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
346 Solus-miśkowicz Katarzyna KSM TREK RACING TEAM Elita Kobiety - Elite Women
347 Staniewski Wiktor STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy - U17 Men
348 Stolarczyk Szymon KKW NEXELO WAŁBRZYCH Masters I
349 Struzik Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
350 Struzik Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
351 Struzik Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Masters II
352 Strzelczyk Pawel - Masters II
353 Sułot Bartosz WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
354 Surdyk Filip KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
355 Surdyk Alicja KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodziczka - U15 Women
356 Surmacz Ignacy AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Żak - U13 Men
357 Świder Brajan KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
358 Świderski Cyprian MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior - U19 Men
359 Świegoda Kamil UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodzik - U15 Men
360 Sýkora Josef HEAD PRO TEAM OPAVA Junior Młodszy - U17 Men
361 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik - U15 Men
362 Szczecińska Matylda WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita Kobiety - Elite Women
363 Szczerbuk Dawid WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
364 Szczotka Filip kacper KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior - U19 Men
365 Szczotka Krzysztof - Masters I
366 Szeliga Mikołaj KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI Junior Młodszy - U17 Men
367 Szulc Nikola AMG CYBINKA TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
368 Szuster Alex SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK Żak - U13 Men
369 Szymański Paweł MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
370 Szyszko Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
371 Tabara Simon EXPRES CZ TUFO TEAM KOLÍN Junior Młodszy - U17 Men
372 Tabor Patrycja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
373 Tempski Franciszek SKLEPKOMET ŚREM Żak - U13 Men
374 Tomasik Martyna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Elita Kobiety - Elite Women
375 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini - U13 Women
376 Tomica Anna TOMICA COACHING TREK BIELSKO Kobiety Open
377 Topór Michał NIEZRZESZONY Elita - Elite Men
378 Trybała Hubert UKS ZAWOJAK Żak - U13 Men
379 Turoboś Marta LKK LUKS SŁAWNO Elita Kobiety - Elite Women
380 Tyl Zuzanna maja UKS CENTRUM NOWA RUDA Żakini - U13 Women
381 Tylka Agnieszka KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka - U19 Women
382 Tylka Szymon KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior - U19 Men
383 Urbanek Kacper WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
384 Urbanek Krzysztof GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Masters II
385 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik - U15 Men
386 Vencl Libor ELEVEN BLACK-ET Junior - U19 Men
387 Vialle Alexandre TOYOTA ST-EUSTACHE Elita - Elite Men
388 Wawak Bartłomiej KROSS -ORLEN CYCLING TEAM Elita - Elite Men
389 Wawrzyńczyk Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
390 Weinberg Peat SCHWALBE TEAM SACHSEN/ SSV MOUNTY ALTENBERG Junior - U19 Men
391 Wieczorek Filip GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior - U19 Men
392 Wieczorek Jan GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik - U15 Men
393 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak - U13 Men
394 Wieczorek Aniela SZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH Żakini - U13 Women
395 Wielgos Mateusz NIESTOWARZYSZONY Masters I
396 Wielgus Robert UKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik - U15 Men
397 Wierzycka Sabina KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Elita Kobiety - Elite Women
398 Wiśniewski Filip SKLEPKOMET ŚREM Żak - U13 Men
399 Wiśniewski Jakub K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
400 Wiśniowski Maksymilian RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior - U19 Men
401 Wojczal Pawel VYTYV RACING COMPONENTS Masters I
402 Wojtanowska Joanna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK Juniorka Młodsza - U17 Women
403 Wojtyła Gabriela UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Elita Kobiety - Elite Women
404 Woliński Krzysztof KACPER-ROWERY.COM Masters II
405 Wolny Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
406 Wścisły Cezary KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodzik - U15 Men
407 Wysocka Amelia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
408 Zalejski Damian DREAM BIKE BIELAWA Masters I
409 Zalewski Przemysław SKLEPKOMET ŚREM Masters I
410 Zamroźniak Jakub JBG-2 CRYOSPACE Elita - Elite Men
411 Zawierta Patrycja WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Elita Kobiety - Elite Women
412 Zawierta Magdalena WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Elita Kobiety - Elite Women
413 Zduniak Franciszek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
414 Zelmański Kazimierz TC CHROBRY GŁOGÓW Żak - U13 Men
415 Żeszczyński Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
416 Zięba Julia LKK LUKS SŁAWNO Elita Kobiety - Elite Women
417 Zieliński Tomasz UKK HURAGAN WOŁOMIN Junior Młodszy - U17 Men
418 Ziółkowska Natalia SZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH Żakini - U13 Women
419 Ziółkowska Michalina CST ACCENT MTB TEAM Elita Kobiety - Elite Women
420 Zontek Bartosz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Elita - Elite Men
421 Żur Kinga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka - U19 Women
422 Żur Jarosław KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Elita - Elite Men
423 Zwierski Miłosz UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Elita - Elite Men
Back to top