Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-07-04
  • event addressWalim

Grand Prix Walimia MTB XCO - Eliminacje do OOM

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Adamczak Bruno SKLEPKOMET ŚREM Żak
2 Ambrożkiewicz Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior
3 Bajdor Jan PTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Młodzik
4 Bąk Stefan UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodszy Żak
5 Bąk Tymoteusz LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Młodszy Żak
6 Balcerczyk Karol MSR MRĄGOWO Młodzik
7 Banasiak Anna OBORNICKI KLUB ROWEROWY Juniorka Młodsza
8 Bartkowiak Bartosz STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Młodzik
9 Bartosiewicz Bartosz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy
10 Bartosiewicz Natalia UKS DREAM-BIKE BIELAWA Juniorka Młodsza
11 Bartyzel Dawid UKS ZAWOJAK Żak
12 Bereźnicki Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodszy Żak
13 Bereźnicki Kosma KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik
14 Bielawska Anna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodziczka
15 Bielecki Paweł KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy
16 Bindacz Emilia UKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA Młodziczka
17 Bisewski Bartosz K.S KLIF CHŁAPOWO Żak
18 Bisewski Jarosław K.S KLIF CHŁAPOWO Żak
19 Bluszcz Tadeusz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy
20 Bluszcz Zofia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza
21 Bluszcz Tomasz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Masters II
22 Błaszczyk Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik
23 Bolda Martyna K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini
24 Bonusiak Przemysław MTB PRESSING TEAM Masters I
25 Broda Adrianna PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Kobiety Open
26 Bronowicki Tomasz GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik
27 Brzeziński Michał SPIN4WIN Masters I
28 Brzóska Filip KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior
29 Ceynowa Nikodem K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy
30 Chojecki Damian DAMNN.CC Mężczyźni Open
31 Choma Laura TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM CHOMA SPORT TRENER Juniorka Młodsza
32 Chrzanowska Maria MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka
33 Chrzanowski Filip UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Junior Młodszy
34 Cieśla Piotr OSADKOWSKI BIKE TEAM Masters I
35 Ciskowski Bartosz K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik
36 Copija Bartosz GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik
37 Czarnecki Dawid QIAGEN DNA CREW Masters I
38 Czarnota Bogdan RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Masters II
39 Czudec Arseniusz KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Młodzik
40 Dąbrowski Beniamin RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior Młodszy
41 Dąbrowski Maciej UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Elita Mężczyzn
42 Dankiewicz Kacper MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik
43 Dec Krystian UKS CENTRUM NOWA RUDA Elita Mężczyzn
44 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak
45 Długosz Benedykt UKS ZAWOJAK Junior
46 Długosz Maria UKS ZAWOJAK Młodziczka
47 Domaniecka Aleksandra STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Młodziczka
48 Donarski Franciszek KS N-BIKE ACADEMY Junior
49 Doppke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy
50 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodsza Żakini
51 Drożdżyński Bartosz STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Młodzik
52 Duplaga Marcel KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy
53 Dworak Aleksander TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM CHOMA SPORT TRENER Junior Młodszy
54 Dziaduch Bartosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak
55 Dziedzic Kamil MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Masters I
56 Dżus Mikołaj GMINA NOWA RUDA Młodszy Żak
57 Falbierski Kacper SKLEPKOMET ŚREM Młodzik
58 Fijałkowska Emilia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka Młodsza
59 Firlej Dominik KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy
60 Frankiewicz Cyprian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik
61 Froń Michał WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy
62 Gaborska Anna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK Młodziczka
63 Gaj Szymon WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodzik
64 Galewski Maciej SKLEPKOMET ŚREM Masters II
65 Galewski Bartosz SKLEPKOMET ŚREM Żak
66 Garnek Marta UKS DREAM-BIKE BIELAWA Kobiety Open
67 Garnek Ksawier RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior Młodszy
68 Gasek Bernard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik
69 Gawron Michał UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodzik
70 Głodek Wiktoria KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Juniorka Młodsza
71 Głowacka Joanna CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW Juniorka
72 Gołębiewski Michał UKS DREAM-BIKE BIELAWA Masters I
73 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
74 Górna Sylwia ŻARY MTB TEAM Kobiety Open
75 Grocholski Wojciech GLKK VICTORIA Żak
76 Gromada Tatiana RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Juniorka Młodsza
77 Grzegorzewska Natalia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka Młodsza
78 Gułaj Kajetan KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy
79 Hajda Grzegorz UKS ZAWOJAK Masters I
80 Hankus Piotr RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Młodzik
81 Hejman Wiktoria KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Juniorka
82 Helta Filip SGR SPECIALIZED Elita Mężczyzn
83 Iciaszek Piotr SPORTFUEL.PL Masters II
84 Imieliński Krzysztof NIEZRZESZONY AD CYCLING TEAM Młodzik
85 Jakowski Kamil GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak
86 Janikowski Łukasz SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior
87 Januszewicz Karolina SZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH Żakini
88 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak
89 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik
90 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy
91 Józkowicz Maja AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Juniorka Młodsza
92 Juchniewicz Szymon MTB WALIM Mężczyźni Open
93 Juchniewicz Maciej MTB WALIM Żak
94 Kachel Adrian UKS ZAWOJAK Mężczyźni Open
95 Kajetaniak Wiktor MSR MRĄGOWO Żak
96 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodsza Żakini
97 Kamińska Izabela NIEZRZESZONA /SKLEPBICYKL.PL-PERFECTSOURCE Elita Kobiety
98 Kamiński Radosław NIEZRZESZONY Masters II
99 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
100 Kielecki Oliwier WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik
101 Klaczkowski Borys KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Młodzik
102 Klimek Krzysztof RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior
103 Klimpel Jakub STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy
104 Kluss Nataniel NIEZRZESZONY Junior Młodszy
105 Kohnke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy
106 Kojro Maciej KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Elita Mężczyzn
107 Kokocinska Gaja SKLEPKOMET ŚREM Młodziczka
108 Konsewicz Gniewko KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior
109 Kosmalski Jan - Mężczyźni Open
110 Kowalczyk Mateusz GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik
111 Kowalczyk Jakub MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Elita Mężczyzn
112 Kowalczyk Mateusz OŚ RACING TEAM Mężczyźni Open
113 Krusz Dawid KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak
114 Krusz Piotr KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Masters I
115 Krygier Hubert KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy
116 Krysik Zofia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka
117 Krzystała Zuzanna RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Elita Kobiety
118 Ksoń Michał SKLEPKOMET ŚREM Żak
119 Kubala Tomasz MTB PRESSING TEAM Masters II
120 Kuchcik Filip WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior
121 Kupiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodszy Żak
122 Kusterka Tymoteusz MTB WALIM Młodzik
123 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
124 Lenik Jakub MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy
125 Łojewski Jakub GLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodszy Żak
126 Łukaszewicz Jakub UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Młodzik
127 Łysak Bartosz CRANBERRY TEAM Masters I
128 Łysek Dawid WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy
129 Łysiak Norbert KS N-BIKE ACADEMY Masters II
130 Magdziarczyk Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini
131 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK Młodzik
132 Marek Izabela TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM CHOMA SPORT TRENER Żakini
133 Marek Kamil TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM CHOMA SPORT TRENER Junior Młodszy
134 Marzejon Maksymilian K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy
135 Matysik Maksymilian UKS ZAWOJAK Młodzik
136 Miazek Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita Mężczyzn
137 Michalczyk Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
138 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak
139 Mikulska Małgorzata KS N-BIKE ACADEMY Juniorka
140 Miller Jakub UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior
141 Mioduszewski Jan KS N-BIKE ACADEMY Junior Młodszy
142 Mitura Malwina GLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodsza Żakini
143 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak
144 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodziczka
145 Molski Sylwester SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Masters II
146 Myślisz Oliwier K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik
147 Nadziejko Patryk KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik
148 Nawrocki Marek MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Mężczyźni Open
149 Niski Grzegorz TWP PLUS Masters II
150 Niski Piotr NIEZRZESZONY Junior
151 Nosek Adrian GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik
152 Nowak Konrad KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy
153 Nowinowski Wiktor NIEZRZESZONY Młodszy Żak
154 Nowinowski Wojciech NIEZRZESZONY Żak
155 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak
156 Okrągły Patryk MSR MRĄGOWO Młodzik
157 Orędarz Łukasz UKS ZAWOJAK Elita Mężczyzn
158 Pakuła Krystian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Mężczyźni Open
159 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior Młodszy
160 Paszek Szczepan FITWHEELS / BIKESTACJA BOLESŁAWIEC Masters II
161 Paszenda Arkadiusz MTB PRESSING TEAM Masters I
162 Paterak Michał LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Elita Mężczyzn
163 Pihulak Łukasz NIEZRZESZONY SEVEN PERCEPTUS Masters I
164 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik
165 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini
166 Płotka Adam K.S KLIF CHŁAPOWO Żak
167 Podgórska Aleksandra RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Elita Kobiety
168 Poroś Dariusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Masters II
169 Poroś Karolina MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka
170 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini
171 Preiss Wojciech SKLEPKOMET ŚREM Młodszy Żak
172 Pricop Mikołaj GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Elita Mężczyzn
173 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodszy Żak
174 Przychodzeń Tobiasz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy
175 Puchalski Karol MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy
176 Purzyński Bruno UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy
177 Puzio Wojciech WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy
178 Pydych Szymon GLKVICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodszy Żak
179 Pyszny Jakub GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior
180 Radwański Grzegorz KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior
181 Ratajczyk Sebastian GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik
182 Ratajczyk Paweł GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodszy Żak
183 Rogaczewski Gabriel LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
184 Rokicki Karol LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA Junior Młodszy
185 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
186 Rutka Mikołaj UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodzik
187 Rybak Karolina - Kobiety Open
188 Rydelek Justyna KS N-BIKE ACADEMY Juniorka Młodsza
189 Rzepka Antoni SKLEPKOMET ŚREM Żak
190 Schiller Mike RSV FINSTERWALDE Masters II
191 Serafin Marcin MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik
192 Serednicki Mikołaj LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior
193 Skokun Jakub GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Junior Młodszy
194 Skokun Piotr GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik
195 Skrocki Marcel MSR MRĄGOWO Młodzik
196 Skrzypczak Oskar SKLEPKOMET ŚREM Żak
197 Śliwiński Dawid UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Junior Młodszy
198 Sobczyński Wojtek MTB WALIM Żak
199 Sobociński Patryk MSR MRĄGOWO Młodzik
200 Solarz Jakub UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Elita Mężczyzn
201 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodsza Żakini
202 Staniewski Wiktor STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy
203 Staszczyk Jan MTB WALIM Młodszy Żak
204 Stawski Piotr SKLEPKOMET ŚREM Żak
205 Stefański Maciej LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Młodzik
206 Stolarczyk Szymon KKW NEXELO WAŁBRZYCH Masters I
207 Sury Jacek LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA Masters I
208 Suś Igor KS N-BIKE ACADEMY Junior Młodszy
209 Świderski Cyprian MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior
210 Świegoda Kamil UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodzik
211 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik
212 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
213 Szczepański Grzegorz NIEZRZESZONY Masters II
214 Szczotka Krzysztof BRAK Masters I
215 Szczotka Filip kacper KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior
216 Szuster Alex SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK Żak
217 Szymański Paweł MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy
218 Tempski Franciszek SKLEPKOMET ŚREM Żak
219 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
220 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini
221 Topoliński Jakub KS N-BIKE ACADEMY Junior Młodszy
222 Topór Michał NIEZRZESZONY Elita Mężczyzn
223 Trybała Hubert UKS ZAWOJAK Żak
224 Urbanek Krzysztof GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Masters II
225 Urbanek Rafał KLUB KOLARSKI HRMAX OLEŚNICA Masters II
226 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik
227 Urbanek Maciej GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żak
228 Wentland Bartosz AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
229 Wereszczyński Kacper KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik
230 Wieczorek Filip GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior
231 Wieczorek Jan GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik
232 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak
233 Wiśniewski Filip SKLEPKOMET ŚREM Żak
234 Wiśniewski Jakub K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy
235 Wiśniowski Maksymilian RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior
236 Wojczal Paweł VYTYV Masters I
237 Wojtanowska Joanna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK Juniorka Młodsza
238 Woliński Krzysztof KACPER-ROWERY.COM Masters II
239 Woźnica Patrycja - Kobiety Open
240 Woźnica Andrzej - Masters II
241 Zalejski Damian UKS DREAM-BIKE BIELAWA Masters I
242 Zalewski Przemysław SKLEPKOMET ŚREM Masters I
243 Zimny Adrian MOYA RACING TEAM Mężczyźni Open
244 Ziółkowska Natalia SZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH Żakini
Back to top