Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-08-14
  • event addressWałbrzych - Podzamcze

XXVI ULICZNE KRYTERIUM O ZŁOTĄ SPINKĘ PREZYDENTA MIASTA WAŁBRZYCHA - Memoriał Janusza Wilczewskiego

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Wałbrzych - Podzamcze

Data: 14 sierpnia 2021

Termin zgłoszeń: 12 sierpnia 2021

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Abramek Jakub LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Młodzik
2 Bęben Szymon MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Junior Młodszy
3 Bielecki Paweł KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy
4 Biskup Stanisław WILCZYCE/LEGNICA Mężczyżni (50-59 lat)
5 Błaszak Mateusz UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodzik
6 Break-Kempczyński Antoni LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
7 Bruchwalski Jan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
8 Bugzel Mrika UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodziczka
9 Buras Piotr LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" Młodzik
10 Chojnacka Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Juniorka Młodsza
11 Cierpikowski Franciszek UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
12 Czerniecki Szymon UKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA Junior Młodszy
13 Domaniecka Aleksandra STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Młodziczka
14 Dziedzic Stefan SPORT FUEL Mężczyżni (50-59 lat)
15 Iciaszek Piotr SPORTFUEL.PL Mężczyżni (40-49 lat)
16 Ilski Szymon LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Junior Młodszy
17 Jakubczak Radosław UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodzik
18 Janiak Damian NIEZRZESZONY Mężczyżni (30-39 lat)
19 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
20 Kasprzak Igor NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (9-10 lat)
21 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka
22 Kielin Jakub MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Junior Młodszy
23 Klemczak Patrycja UKS FENIKS RYDUŁTOWY Juniorka Młodsza
24 Kofin Łukasz PENTEL Mężczyżni (40-49 lat)
25 Kowalski Jakub LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" Młodzik
26 Kropornicka Hanna JAWORZYNA ŚLĄSKA Dziewczynki (7-8 lat)
27 Krygier Hubert KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy
28 Kułakowska Maja ŚGB Dziewczynki (7-8 lat)
29 Kułakowska Małgorzata ŚGB Kobiety amator
30 Lelek Piotr RACC Mężczyżni (50-59 lat)
31 Lipińska Katarzyna M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka
32 Łysanowicz Lena BRZEG Dziewczynki (9-10 lat)
33 Maciejewska Karolina TC CHROBRY GŁOGÓW Młodziczka
34 Marciniak Miłosz UKS SPORTOWIEC PIŁA Junior Młodszy
35 Miazga Jan LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Chłopcy (5-6 lat)
36 Mumot Franciszek UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodzik
37 Muryj Antoni KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
38 Nowicki Lucjan UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodzik
39 Oleszak Michalina UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodziczka
40 Pamuła Wojciech NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (9-10 lat)
41 Pamuła Ignacy NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (7-8 lat)
42 Popiel Dariusz RADEX Mężczyżni (40-49 lat)
43 Przybylski Bartłomiej BOSCO TEAM Mężczyżni (30-39 lat)
44 Przymusińska Julia UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
45 Rak Szymon NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (5-6 lat)
46 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
47 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
48 ŚMIAŁEK Pawel NIESTOWARZYSZONY Mężczyżni (30-39 lat)
49 Staniek Emilia UKS FENIKS RYDUŁTOWY SMS ŚWIDNICA Juniorka Młodsza
50 Staniewski Wiktor STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy
51 Sudejko Sara M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka
52 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
53 Tokarczyk Łukasz OSTRÓW WIELKOPOLSKI Chłopcy (9-10 lat)
54 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
55 Uher Patryk LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Junior Młodszy
56 Uryga Mateusz KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
57 Wierzbińska Ada UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodziczka
58 Wojciechowska Emilia UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodziczka
59 Wojdyła Zofia BRZEG Dziewczynki (9-10 lat)
60 Wojdyła Zuzanna BRZEG Dziewczynki (9-10 lat)
61 Wojdyła Hanna BRZEG Dziewczynki (9-10 lat)
62 Zasępa Natalia KTK KALISZ OSTRÓW WIELKOPOLSKI Dziewczynki (7-8 lat)
63 Zasępa Marek NIESTOWARZYSZONY Młodzik
64 Zgonina Aleksander LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" Młodzik
65 Zimny Stanisław UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodzik
Back to top