Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-08-15
  • event addressŚwiebodzice

WYŚCIG KOLARSKI - Memoriał Pawła Sosika

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Świebodzice

Data: 15 sierpnia 2021

Termin zgłoszeń: 12 sierpnia 2021

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Abramek Jakub LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Młodzik
2 Bęben Szymon MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Junior Młodszy
3 Bielecki Paweł KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy
4 Biernacki Jakub KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
5 Błaszak Mateusz UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodzik
6 Błońska Pola UKS KOLARZ NADARZYN Juniorka Młodsza
7 Break-Kempczyński Antoni LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
8 Bruchwalski Jan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
9 Bugzel Marika UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodziczka
10 Charczuk Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
11 Chlebowska Beata kamila UKS KOLARZ NADARZYN Juniorka Młodsza
12 Chojnacka Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Juniorka Młodsza
13 Cierpikowski Franciszek UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
14 Cieślak Marcel UKS KOLARZ NADARZYN Młodzik
15 Czarna Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka
16 Czerniecki Szymon UKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA Junior Młodszy
17 Dąbrowski Filip LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
18 Domaniecka Aleksandra STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Młodziczka
19 Dudkowiak Jakub KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
20 Dutczak Rozalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
21 Hołub Wojciech NIEZRZESZONY Chłopcy (5-6 lat)
22 Ilski Szymon LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Junior Młodszy
23 Jakautsou Kastuś UKS KOLARZ NADARZYN Młodzik
24 Jakubczak Radosław UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodzik
25 Jakubowska Zofia UKS KOLARZ NADARZYN Juniorka Młodsza
26 Jurczyk Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
27 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
28 Kasprzak Igor NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (9-10 lat)
29 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka
30 Kielin Jakub MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Junior Młodszy
31 Klemczak Patrycja UKS FENIKS RYDUŁTOWY Juniorka Młodsza
32 Klimkiewicz Antoni UKS KOLARZ NADARZYN Młodzik
33 Kożyczak Marcel KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
34 Krygier Hubert KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy
35 Lipińska Katarzyna M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka
36 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
37 Łapiński Kacper LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
38 Maciejewska Karolina TC CHROBRY GŁOGÓW Młodziczka
39 Marciniak Miłosz UKS SPORTOWIEC PIŁA Junior Młodszy
40 Mumot Franciszek UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodzik
41 Muryj Antoni KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
42 Nowicki Lucjan UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodzik
43 Oleszak Michalina UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodziczka
44 Palutka Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
45 Paziewski Krzysztof UKS KOLARZ NADARZYN Młodzik
46 Prugar Jan UKS KOLARZ NADARZYN Młodzik
47 Przymusińska Julia UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
48 Ptaszyński Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
49 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
50 Rostkowski Maciej LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
51 Skorupiński Mikołaj KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
52 Ślączka Aleksander LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
53 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
54 Staniek Emilia UKS FENIKS RYDUŁTOWY SMS ŚWIDNICA Juniorka Młodsza
55 Staniewski Wiktor STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy
56 Steczek Julia UKS ZAWOJAK Młodziczka
57 Sudejko Sara M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka
58 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
59 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
60 Uher Patryk LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Junior Młodszy
61 Uryga Mateusz KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
62 Wierzbińska Ada UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodziczka
63 Witurski Adam SWIDNICA Chłopcy (7-8 lat)
64 Wojciechowska Emilia UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodziczka
65 Woźniak Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
66 Zasępa Natalia KTK KALISZ OSTRÓW WIELKOPOLSKI Dziewczynki (7-8 lat)
67 Zasępa Marek NIESTOWARZYSZONY Młodzik
68 Zimny Stanisław UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodzik
Back to top