Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-05-01
  • event addressStare Bogaczowice

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #1 (Stare Bogaczowice)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Stare Bogaczowice

Data: 01 maja 2021

Termin zgłoszeń: 29 kwietnia 2021

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Abramek Jakub LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
2 Alich Kacper GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
3 Ambrożkiewicz Maria WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka (2007r. - 2008r.)
4 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
5 Bąk Tymoteusz LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
6 Bąk Stefan NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
7 Bakalarz Szymon UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
8 Baksalary Szymon STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
9 Banasiak Anna OBORNICKI KLUB ROWEROWY Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
10 Bartkowiak Laura MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
11 Bartosiewicz Natalia UKS DREAM-BIKE BIELAWA Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
12 Bartosiewicz Bartosz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
13 Basiński Iwo WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
14 Bereźnicki Kosma KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
15 Bezkorowajny Leon GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
16 Bielawska Anna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
17 Bielecki Paweł KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
18 Biernat Klaudia LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
19 Bilińska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
20 Bilska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA SP RZECZYCA Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
21 Bilski Michał SZKÓŁKA KOLARSKA SP RZECZYCA Żak (2009r. - 2010r.)
22 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
23 Bronowicki Tomasz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
24 Brudziński Wojciech KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
25 Bucholc Kacper MTB WALIM Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
26 Bukraba Ksawier MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
27 Bury Marcel SK PRZEDMOŚCIE Żak (2009r. - 2010r.)
28 Chojnacka Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
29 Chwastyk Tomasz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
30 Cichoń Michał GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
31 Cichoń Dominik BOBO ATHLETE Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
32 Copija Bartosz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
33 Copija Hanna GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
34 Czekaj Bartosz SK PRZEDMOŚCIE Młodzik (2007r. - 2008r.)
35 Dankiewicz Kacper MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
36 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
37 Dobrochowski Franciszek STRZEGOMSKA GRUPA ROWEROWA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
38 Dominiak Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
39 Drahan Ksawery NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
40 Drahan Kajetan NIEZRZESZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
41 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
42 Drahan Aleksander KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
43 Drahan Franciszek KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
44 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
45 Drzewiecki Filip KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
46 Duplaga Marcel KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
47 Dynia Jakub KS ARKADIA WIELKA LIPA Młodzik (2007r. - 2008r.)
48 Dżus Mikołaj GMINA NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
49 Fijałkowska Emilia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
50 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
51 Filipowicz Filip GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
52 Firlej Dominik KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
53 Frankiewicz Cyprian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
54 Frankowska Julita SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
55 Fugiel Alan GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
56 Fugiel Antoni GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
57 Gacek Natalia SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2009r. - 2010r.)
58 Gadomski-pokój Marcel KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
59 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
60 Głodek Wiktoria KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
61 Głowacz Alan SK GALEWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
62 Gmyrek Patryk GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
63 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
64 Gorący Antoni GMINA NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
65 Gorący Mikołaj GMINA NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
66 Górecki Wojtek UKS SPORT BRALIN Żak (2009r. - 2010r.)
67 Górecki Karol UKS SPORT BRALIN Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
68 Graban Kamil UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
69 Granica Leonard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
70 Grocholski Wojciech GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
71 Grzegorzewska Natalia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
72 Grzondziel Kornel KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
73 Grzybowski Jan MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
74 Gułaj Kajetan KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
75 Gułaj Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
76 Ilska Maria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
77 Ilski Piotr LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
78 Ilski Szymon LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
79 Imieliński Krzysztof NIEZRZESZONY AD CYCLING TEAM Młodzik (2007r. - 2008r.)
80 Jakowski Kamil GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
81 Jantos Dominik KS ARKADIA WIELKA LIPA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
82 Janusz Maciek NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
83 Januszewicz Karolina SZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
84 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
85 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
86 Jarosławski Sebastian UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
87 Jaśkiewicz Leszek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
88 Jaźwicki Franek SK RADWANICE Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
89 Jaźwicki Jan SK RADWANICE Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
90 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
91 Joński Tymon LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
92 Juchniewicz Maciej MTB WALIM Żak (2009r. - 2010r.)
93 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
94 Kanikuła Mikołaj MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
95 Karpisiewicz Emilia NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
96 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
97 Kaszowski Krzysztof UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
98 Kazuś Hubert SK PIECZYSKA Żak (2009r. - 2010r.)
99 Kisiel Marcel GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
100 Kluss Nataniel NIEZRZESZONY Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
101 Kolanowski Konrad MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
102 Kończak Aleksander MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
103 Konsewicz Jagoda KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
104 Kos Wojciech SK PIECZYSKA Młodzik (2007r. - 2008r.)
105 Kos Bartłomiej SK GALEWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
106 Kosturek Kacper WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
107 Kosturek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
108 Kowalczyk Mateusz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
109 Kozica Hubert UKS SPORT BRALIN Młodzik (2007r. - 2008r.)
110 Krusz Dawid KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
111 Krygier Hubert KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
112 Kuc Wojciech SP14 Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
113 Kuc Adam NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
114 Kujawski Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
115 Kulik Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
116 Kuniczuk Wiktoria GMINA NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
117 Kupczak Julia GMINA NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
118 Kupczak Paweł GMINA NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
119 Kurpiewska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
120 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
121 Kuś Adam GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
122 Kus Aleksander GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
123 Kusterka Tymoteusz MTB WALIM Młodzik (2007r. - 2008r.)
124 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
125 Laskowska Hanna GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
126 Laskowski Eliasz GŁUCHOŁAZY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
127 Lenik Jakub MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
128 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
129 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
130 Lingas Marcel LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Żak (2009r. - 2010r.)
131 Lisiak Hubert SK GALEWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
132 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
133 Łopyta Robert KS ARKADIA WIELKA LIPA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
134 Łyś Leon MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2009r. - 2010r.)
135 Machniewicz Igor GMINA NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
136 Machoń Juliusz KLUB SPORTOWY ARKADIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
137 Machoń Jagoda KS ARKADIA WIELKA LIPA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
138 Machura Szymon LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
139 Maciejewska Patrycja SK JERZMANOWA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
140 Maciejewska Dominika SK JERZMANOWA Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
141 Maciejewska Karolina TC CHROBRY GŁOGÓW Młodziczka (2007r. - 2008r.)
142 Macyszyn Radosław MKS POLKOWICE Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
143 Maleszka Antoni KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
144 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
145 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
146 Matuła Alicja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
147 Mazurkiewicz Łukasz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
148 Mazurkiewicz Hanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
149 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
150 Miazga Jan LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
151 Michalczyk Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
152 Michalski Oliwier MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
153 Michnej Marcel UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
154 Mielnik Igor MKS POLKOWICE Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
155 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
156 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
157 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
158 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodziczka (2007r. - 2008r.)
159 Murowany Marcel SK PIECZYSKA Młodzik (2007r. - 2008r.)
160 Nadziejko Patryk KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
161 Naporowski Oliwier SK SP14 Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
162 Niedośpiał Piotr SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
163 Noculak Rafał UKS SPORT BRALIN Młodzik (2007r. - 2008r.)
164 Nosek Adrian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
165 Nowak Konrad KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
166 Nowinowski Wiktor NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
167 Nowinowski Wojciech NIEZRZESZONY Żak (2009r. - 2010r.)
168 Nyk Dominik KS ARKADIA WIELKA LIPA Żak (2009r. - 2010r.)
169 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
170 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
171 Olszewski Damian MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
172 Olszewski Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
173 Pamuła Wojciech NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
174 Pamuła Ignacy NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
175 Paplińska Alicja MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
176 Paplińska Natalia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
177 Piech Dawid GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
178 Pietraszkiewicz Milena UKS CENTRUM NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
179 Pindel Franciszek GMINA NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
180 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
181 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2009r. - 2010r.)
182 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
183 Pirogowicz Maksymilian AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
184 Pirogowicz Kajetan AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
185 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
186 Poroś Karolina MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka (2007r. - 2008r.)
187 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
188 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
189 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
190 Przychodzeń Tobiasz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
191 Puchalski Karol MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
192 Pułka Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
193 Purzyński Bruno UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
194 Puzio Wojciech WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
195 Pydych Szymon GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
196 Pydych Miłosz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
197 Ratajczyk Sebastian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
198 Ratajczyk Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
199 Rokicki Karol LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
200 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
201 Romanowicz Przewmysław SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
202 Rosiak Gracjan LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
203 Równanek Filip UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
204 Sakalski Adrian LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Żak (2009r. - 2010r.)
205 Saniuta Borys SANIUTA TEAM Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
206 Saniuta Maria SANIUTA TEAM Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
207 Serafin Marcin MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
208 Sienkiewicz Tomasz MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
209 Sipurzyński Krzysztof MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
210 Sipurzyński Bartosz MKS POLKOWICE Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
211 Skokun Jakub GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
212 Skokun Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
213 Skrzyński Martin UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
214 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
215 Staniewski Wiktor STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
216 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
217 Struzik Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak (2009r. - 2010r.)
218 Struzik Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2007r. - 2008r.)
219 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
220 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
221 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
222 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
223 Szczypek Jakub NIESTOWARZYSZONY Żak (2009r. - 2010r.)
224 Szczypek Sebastian NIESTOWARZYSZONY Młodzik (2007r. - 2008r.)
225 Szelest Mateusz SK JERZMANOWA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
226 Szlendak Kaja NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
227 Szlendak Karina NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
228 Szlendak Kajetan NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
229 Sztucki Adam SK PIECZYSKA Młodzik (2007r. - 2008r.)
230 Szubert Fabian UKS SPORT BRALIN Żak (2009r. - 2010r.)
231 Szukała Aleksandra SK GALEWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
232 Szylko Kornelia MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
233 Szymański Paweł MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
234 Szymański Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
235 Szymański Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2007r. - 2008r.)
236 Szymczak Hubert NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
237 Tani Izabel GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
238 Tani Fabio GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
239 Tchorowska Katarzyna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
240 Tchorowski Igor KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
241 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
242 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
243 Trusewicz Nikodem KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
244 Trusewicz Konstanty KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
245 Tyl Zuzanna UKS CENTRUM NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
246 Uher Patryk LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
247 Urbanek Dagmara GMINA NOWA RUDA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
248 Wądołowski Iwo NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
249 Waszkis Zosia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żakini (2009r. - 2010r.)
250 Waszkis Zuzia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
251 Wawrzyńczyk Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
252 Wereszczyński Kacper KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
253 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
254 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
255 Wisniewski Ryszard NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
256 Wisniewski Ignacy NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
257 Wiśniewski Witold NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
258 Wołoszyn Malwina SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żakini (2009r. - 2010r.)
259 Woźniak Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
260 Wrembel Szymon MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2009r. - 2010r.)
261 Wyszkowski Mikołaj WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
262 Yepishka Artsiom LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
263 Zabiegała Bartłomiej GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
264 Żakowicz Oskar KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
265 Załęcki Oliwier KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
266 Zasępa Natalia NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
267 Zasepa Marek NIESTOWARZYSZONY Młodzik (2007r. - 2008r.)
268 Ziółkowska Natalia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
Back to top