Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-05-08
  • event addressWałbrzych

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #2 - IV Memoriał Adama Szczurowskiego

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Adamczak Kornelia SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2009r. - 2010r.)
2 Alich Kacper GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
3 Bagrowski Stanisław AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS VRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
4 Bak Stefan UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
5 Bąk Tymoteusz LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
6 Bakalarz Szymon UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
7 Baksalary Szymon STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
8 Banasiak Anna OBORNICKI KLUB ROWEROWY Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
9 Bartkowiak Bartosz STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Młodzik (2007r. - 2008r.)
10 Bartkowiak Laura MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
11 Bartosiewicz Natalia UKS DREAM-BIKE BIELAWA Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
12 Bereźnicki Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
13 Bereźnicki Kosma KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
14 Bielawska Anna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
15 Bielecki Paweł KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
16 Bilińska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
17 Bindacz Emilia UKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
18 Bluszcz Zofia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
19 Bluszcz Tadeusz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
20 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
21 Borkowski Kacper AKADEMIA KOLARSKA KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
22 Bronowicki Tomasz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
23 Brudziński Wojciech KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
24 Bucholc Kacper MTB WALIM Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
25 Bukowczyk Maksymilian SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
26 Buła Ksawery NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
27 Buła Blanka BOBO ATHLETE Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
28 Cichoń Dominik BOBO ATHLETE Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
29 Cichoń Michał GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
30 Copija Bartosz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
31 Dąbrowski Beniamin RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
32 Dalecki Alexander KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
33 Dankiewicz Kacper MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
34 Dec Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
35 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
36 Dobrochowski Franciszek STRZEGOMSKA GRUPA ROWEROWA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
37 Domaniecka Aleksandra STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Młodziczka (2007r. - 2008r.)
38 Dominiak Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
39 Drągowski Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
40 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
41 Drahan Aleksander KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
42 Drahan Franciszek KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
43 Drahan Ksawery NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
44 Drahan Kajetan NIEZRZESZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
45 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
46 Drożdżyński Bartosz STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Młodzik (2007r. - 2008r.)
47 Drzewiecki Filip KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
48 Duplaga Marcel KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
49 Dżus Mikołaj GMINA NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
50 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
51 Filipowicz Filip GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
52 Firlej Dominik KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
53 Frankiewicz Cyprian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
54 Frankowska Julia SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
55 Frankowski Remigiusz SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
56 Froń Michał WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
57 Furyk Franciszek KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
58 Gacek Natalia SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2009r. - 2010r.)
59 Gadomski Pokój Marcel KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
60 Gaj Szymon WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodzik (2007r. - 2008r.)
61 Gajewski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
62 Gielniak Martyna SK PIECZYSKA Żakini (2009r. - 2010r.)
63 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Żak (2009r. - 2010r.)
64 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
65 Głodek Kacper KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
66 Głodek Wiktoria KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
67 Gmyrek Patryk GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
68 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
69 Gorczyca Franek KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
70 Górecki Karol UKS SPORT BRALIN Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
71 Górecki Wojtek UKS SPORT BRALIN Żak (2009r. - 2010r.)
72 Graban Kamil UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
73 Grajeta Filip KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
74 Grajeta Dawid KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
75 Grocholski Wojciech GLKK VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
76 Grzesiak Miłosz GRZESIACZKI Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
77 Grzesiak Tymon GRZESIACZKI Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
78 Grzondziel Kornel KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
79 Grzybowski Jan MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
80 Gułaj Kajetan KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
81 Gułaj Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
82 Huzarska Michalina LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Żakini (2009r. - 2010r.)
83 Hynek Julita SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
84 Imieliński Krzysztof NIEZRZESZONY AD CYCLING TEAM Młodzik (2007r. - 2008r.)
85 Jagiełka Szymon MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2009r. - 2010r.)
86 Jakowski Kamil GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
87 Janowska Zuzanna UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
88 Jantos Dominik KS ARKADIA WIELKA LIPA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
89 Januszewicz Karolina KKW NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
90 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
91 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
92 Jarosławski Sebastian UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
93 Jarowicz Nikodem NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
94 Jaśkiewicz Leszek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
95 Jaźwicki Franek SK RADWANICE Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
96 Jaźwicki Jan SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
97 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
98 Juchniewicz Maciej MTB WALIM Żak (2009r. - 2010r.)
99 Kaczmarczyk Stanisław GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
100 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
101 Karina Rusinko SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2009r. - 2010r.)
102 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
103 Kaszowski Krzysztof UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
104 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
105 Kiełbaska Emil UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
106 Kisiel Marcel GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
107 Klimpel Jakub STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
108 Kluss Nataniel NIEZRZESZONY Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
109 Kluss Natalia NFINANCE Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
110 Kłosowska Hania KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
111 Kłosowska Basia KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
112 Kolanowski Konrad MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
113 Komar Bartłomiej STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
114 Konarski Kajetan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
115 Konarski Antoni UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
116 Konsewicz Jagoda KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
117 Kos Wojciech SK PIECZYSKA Młodzik (2007r. - 2008r.)
118 Kostrakiewicz Filip NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
119 Kosturek Kacper WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
120 Kosturek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
121 Kowalczyk Mateusz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
122 Kowalska Kamila KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
123 Kowalski Aleksander KKW NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
124 Krusz Laura NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
125 Krusz Dawid KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
126 Krygier Hubert KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
127 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
128 Kujawski Kajetan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
129 Kujawski Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
130 Kula Weronika UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
131 Kulik Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
132 Kuniczuk Wiktoria GMINA NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
133 Kuniczuk Piotr GMINA NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
134 Kupczak Julia GMINA NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
135 Kupczak Paweł GMINA NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
136 Kurek Jagoda WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
137 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
138 Kusterka Tymoteusz MTB WALIM Młodzik (2007r. - 2008r.)
139 Kwiatkowski Rafał ROZRYWKOLAND-ARKAMED Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
140 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
141 Laskowska Hanna GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
142 Laskowski Eliasz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
143 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
144 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
145 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
146 Litwiński Mikołaj NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
147 Ludwa Maciej NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
148 Ludwa Maja NIESTOWARZYSZONY Młodziczka (2007r. - 2008r.)
149 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
150 Łopyta Robert KS ARKADIA WIELKA LIPA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
151 Machoń Jagoda KS ARKADIA WIELKA LIPA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
152 Machoń Juliusz KLUB SPORTOWY ARKADIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
153 Maciejewska Dominika SK JERZMANOWA Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
154 Maciejewska Patrycja SK JERZMANOWA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
155 Maciejewska Karolina TC CHROBRY GŁOGÓW Młodziczka (2007r. - 2008r.)
156 Macyszyn Radosław MKS POLKOWICE Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
157 Magdziarczyk Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
158 Maleszka Antoni KS ARKADIA WIELKA LIPA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
159 Maleszka Franciszek KS ARKADIA WIELKA LIPA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
160 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
161 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
162 Mazurkiewicz Łukasz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
163 Miąso Maciej AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS VRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
164 Miazga Jan LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
165 Michnej Marcel UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
166 Mielnik Igor MKS POLKOWICE Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
167 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
168 Mitas Robert CED BIKE TEAM Młodzik (2007r. - 2008r.)
169 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
170 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
171 Mizuro Kacper KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik (2007r. - 2008r.)
172 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodziczka (2007r. - 2008r.)
173 Motłoch Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VIKTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
174 Murowany Marcel SK PIECZYSKA Młodzik (2007r. - 2008r.)
175 Nadziejko Patryk KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
176 Niebieszczański Kacper NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
177 Niedośpiał Piotr SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
178 Noculak Rafał UKS SPORT BRALIN Młodzik (2007r. - 2008r.)
179 Nosek Adrian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
180 Nowak Konrad KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
181 Nowicki Adam ŚLĘŻA SOBÓTKA HBA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
182 Nowinowski Wojciech NIEZRZESZONY Żak (2009r. - 2010r.)
183 Nowinowski Wiktor NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
184 Nyk Matylda SK JERZMANOWA Żakini (2009r. - 2010r.)
185 Nyk Dominik KS ARKADIA WIELKA LIPA Żak (2009r. - 2010r.)
186 Oblicki Jan STANISZÓW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
187 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
188 Olszewski Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
189 Olszewski Damian MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
190 Orzech Antoni NEXELO WALBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
191 Palimąka Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
192 Palimąka Jan NIEZRZESZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
193 Pamuła Wojciech NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
194 Pamuła Ignacy NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
195 Pewniak Bartosz UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
196 Piech Dawid GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
197 Pietraszkiewicz Milena UKS CENTRUM NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
198 Pindel Franciszek GMINA NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
199 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
200 Piróg Michal NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
201 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2009r. - 2010r.)
202 Podolska Karolina KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
203 Podolska Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
204 Podstawka Rafał NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
205 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
206 Prochazka Ondrej TUFO PARDUS PROSTEJOV Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
207 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
208 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
209 Pułka Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
210 Purzyński Bruno UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
211 Puzio Wojciech WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
212 Rak Szymon NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
213 Ratajczyk Sebastian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
214 Ratajczyk Paweł VICTORIA GŁUCHOŁAZY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
215 Regmunt Antonina BRYGADA RR Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
216 Rokicki Karol LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
217 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
218 Rosiak Gracjan LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
219 Równanek Filip UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
220 Roztoczyńska Lena UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
221 Rychlińska Ada AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
222 Rychliński Aleksander NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
223 Sacha Wit UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
224 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Żak (2009r. - 2010r.)
225 Sasnal Aleksander NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
226 Serafin Marcin MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
227 Siwiec Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
228 Skokun Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
229 Skokun Jakub GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
230 Skrzyński Martin UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
231 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
232 Sobczyński Wojciech MTB WALIM Żak (2009r. - 2010r.)
233 Sozański Adam AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS VRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
234 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
235 Staniewski Wiktor STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
236 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
237 Sułot Bartosz WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
238 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
239 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
240 Szczechowski Maciej OŚ RACING TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
241 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
242 SZCZERBUK Dawid WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
243 Szelest Maja NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
244 Szelest Mateusz SK JERZMANOWA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
245 Szlendak Karina NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
246 Szlendak Kaja NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
247 Szlendak Kajetan NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
248 Sztucki Adam SK PIECZYSKA Młodzik (2007r. - 2008r.)
249 Szubert Fabian UKS SPORT BRALIN Żak (2009r. - 2010r.)
250 Szylko Kornelia MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
251 Szymański Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
252 Szymański Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2007r. - 2008r.)
253 Szymczak Hubert NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
254 Tchorowska Katarzyna NEXELO WAŁBRZYCH KLUB KOLARSTWA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
255 Tchorowski Igor NEXELO WAŁBRZYCH KLUB KOLARSTWA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
256 Tomaszewski Krzysztof KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
257 Tomaszewski Jerzy KKW WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
258 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
259 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
260 Trusewicz Nikodem KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
261 Trusewicz Konstanty KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
262 Tyl Zuzanna UKS CENTRUM NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
263 Urbanek Maciej GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żak (2009r. - 2010r.)
264 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik (2007r. - 2008r.)
265 Urbanek Dagmara GMINA NOWA RUDA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
266 Viková Hanka DUKLA PRAHA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
267 Vorel Lukas CED BIKE TEAM Młodzik (2007r. - 2008r.)
268 Vyborna Marianna CED BIKE TEAM Żakini (2009r. - 2010r.)
269 Vyborny Krystof CED BIKE TEAM Młodzik (2007r. - 2008r.)
270 Wądołowski Iwo NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
271 Wasilewski Maciej GMINA NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
272 Waszkis Zosia AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żakini (2009r. - 2010r.)
273 Waszkis Zuzia AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
274 Wawrzyńczyk Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
275 Wereszczyński Kacper KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
276 Wieczorek Aniela WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
277 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
278 Woźniak Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
279 Wrembel Szymon MITUTOYA AZS WRATISLAVIA Żak (2009r. - 2010r.)
280 Wróbel Patryk UKS SPORT BRALIN Żak (2009r. - 2010r.)
281 Zabiegała Bartłomiej GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
282 Zabiegała Franciszek GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
283 Żakowicz Oskar KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
284 Załęcki Oliwier KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
285 Zelmański Kazimierz SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Żak (2009r. - 2010r.)
286 Ziółkowska Natalia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
287 Żółtańska Iga NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
288 Żółtański Kacper NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
289 Żukowski Aleksander OŚ RACING TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
Back to top