Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-05-29
  • event addressŚwiebodzice

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #3 (Świebodzice)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Świebodzice

Data: 29 maja 2021

Termin zgłoszeń: 26 maja 2021

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Abramek Jakub LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
2 Alich Kacper GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
3 Augustyniak Dominika NIEZRZESZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
4 Bagrowski Stanisław AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS VRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
5 Bak Stefan UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
6 Balewicz Franciszek NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
7 Bartkowiak Laura MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
8 Bartoszewski Michał Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
9 Bieńkowski Bartosz Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza Żak (2009r. - 2010r.)
10 Biniaszewicz Henryka NIEZRZESZONY Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
11 Błasz Kacper NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
12 Bolek Michał NIEZRZESZONY Młodzik (2007r. - 2008r.)
13 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
14 Borkowski Kacper AKADEMIA KOLARSKA KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
15 Borkowski Fabian SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
16 Borowiec Bartosz SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
17 Borowiec Mikołaj NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
18 Bronowicki Tomasz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
19 Brudziński Wojciech KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
20 Bujak Dawid SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
21 Bujak Dawid SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
22 Bydłowska Antonina SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO Żakini (2009r. - 2010r.)
23 Chmielewski Antoni NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
24 Chmielewski Franek NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
25 Cholewa Jerzy NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
26 Chubyk Dymitrii SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
27 Chwastyk Milena GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
28 Chwastyk Tomasz GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
29 Ciszewska Aleksandra NIEZRZESZONY Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
30 Ciszewski Bartosz SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
31 Copija Bartosz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
32 Czechowski Szymon SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
33 Dąbrowska Alicja Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
34 Dańczak Jakub SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Żak (2009r. - 2010r.)
35 Dankiewicz Kacper MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
36 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
37 Dobrochowski Franciszek STRZEGOMSKA GRUPA ROWEROWA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
38 Dominiak Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
39 Dowgiało Mateusz SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO Młodzik (2007r. - 2008r.)
40 Drabczyk Nela NIEZRZESZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
41 Drągowski Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
42 Drągowski Filip SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA Młodzik (2007r. - 2008r.)
43 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
44 Drahan Aleksander KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
45 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
46 Drożdżyński Bartosz STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Młodzik (2007r. - 2008r.)
47 Dynia Jakub KS ARKADIA WIELKA LIPA Młodzik (2007r. - 2008r.)
48 Dżus Mikołaj GMINA NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
49 Fortuna Julian SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIEBODZICACH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
50 Frankowska Julita SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
51 Furyk Franciszek KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
52 Gacek Natalia SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2009r. - 2010r.)
53 Gadomski Pokój Marcel KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
54 Gajewski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
55 Gardziejewska Lilianna SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIEBODZICACH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
56 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
57 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
58 Gorczyca Franek KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
59 Górecki Wojtek UKS SPORT BRALIN Żak (2009r. - 2010r.)
60 Górecki Karol UKS SPORT BRALIN Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
61 Górski Tymoteusz SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA Żak (2009r. - 2010r.)
62 Grabowski Aleksander MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2009r. - 2010r.)
63 Grajeta Dawid KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
64 Grajeta Filip KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
65 Grejć Zuzanna MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
66 Grocholski Wojciech GLKK VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
67 Grochowska Hanna NIEZRZESZONA Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
68 Grochowska Aleksandra NIEZRZESZONA Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
69 Gruchała Julia NIEZRZESZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
70 Gruchała Diana NIEZRZESZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
71 Gruchała Amelie SZKOŁA PODST. NR.1 SWIEBODZICE Żakini (2009r. - 2010r.)
72 Gruchała Noel NIEZRZESZONY Żak (2009r. - 2010r.)
73 Grzybowski Jan MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
74 Hołowacz Norbert Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza Żak (2009r. - 2010r.)
75 Hołowacz Maksym Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza Młodzik (2007r. - 2008r.)
76 Hołowaty Dominik SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Młodzik (2007r. - 2008r.)
77 Hynek Julita SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
78 Jagiełka Szymon MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2009r. - 2010r.)
79 Janiszewska Hanna NIEZRZESZONY Żakini (2009r. - 2010r.)
80 Jankowski Dominik NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
81 Janowska Zuzanna UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
82 Januszewicz Karolina KKW NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
83 Jargoła Maja SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
84 Jaronek Przemysław NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
85 Jaźwicki Jan SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
86 Jeczeń Franciszek NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
87 Jędrzak Antonii SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
88 Juchniewicz Maciej MTB WALIM Żak (2009r. - 2010r.)
89 Kaczmarek Dominik NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
90 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
91 Kanikuła Mikołaj MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
92 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
93 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
94 Kiełbowicz Jakub GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
95 Kiełbowicz Małgorzata GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
96 King Scarlett NIESTOWARZYSZONY Żakini (2009r. - 2010r.)
97 King Idrys NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
98 Kirklo Michał SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA Młodzik (2007r. - 2008r.)
99 Kirklo Mateusz NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
100 Kisiel Marcel GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
101 Klasura Jagoda SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIEBODZICACH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
102 Klusaczek Bartosz SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
103 Kłapiński Oliwier SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
104 Kłapiński Antoni NIEZRZESZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
105 Kłosiński Marcel NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
106 Kłosowska Hania KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
107 Kłosowska Barbara KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
108 Kłosowska Kora NIEZRZESZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
109 Kolanowski Konrad MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
110 Kolarz Oliwia NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
111 Konarski Kajetan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
112 Konarski Antoni UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
113 Kończak Aleksander MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
114 Konsewicz Jagoda KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
115 Kotwica Gabriel Szkoła Podstawowa nr 4 Żak (2009r. - 2010r.)
116 Kowal Jakub SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
117 Kowalczyk Mateusz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
118 Kowalczyk Zuzanna SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
119 Kowalczyk Jakub NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
120 Kowalska Kamila KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
121 Kowalski Aleksander KKW NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
122 Krajnik Kalina NIEZRZESZONY Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
123 Krajnik Mikołaj NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
124 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
125 Kujat Tomasz Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
126 Kulik Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
127 Kupczak Julia GMINA NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
128 Kupczak Paweł GMINA NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
129 Kurpiewska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
130 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
131 Kuś Adam GLKK VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
132 Kus Aleksander GLKK VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
133 Kusterka Tymoteusz MTB WALIM Młodzik (2007r. - 2008r.)
134 Kwiatkowski Igor ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
135 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
136 Laskowska Hanna GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
137 Laskowski Eliasz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
138 Lenc Milena SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIEBODZICACH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
139 Lenc Piotr NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
140 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
141 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
142 Lewandrowski Mieszko NIEZRZESZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
143 Lingas Marcel LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
144 Ludwa Maciej NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
145 Łachan Zuzanna SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
146 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
147 Łomacz Hanna NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
148 Łuszczek Antoni SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA IM.HENRYKA SIENKIEWICZA Młodzik (2007r. - 2008r.)
149 Machniewicz Igor GMINA NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
150 Machoń Jagoda KS ARKADIA WIELKA LIPA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
151 Machoń Juliusz KLUB SPORTOWY ARKADIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
152 Maciejewska Dominika SK JERZMANOWA Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
153 Maciejewska Patrycja SK JERZMANOWA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
154 Maciejewska Karolina TC CHROBRY GŁOGÓW Młodziczka (2007r. - 2008r.)
155 Magdziarczyk Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
156 Maleszka Antoni KS ARKADIA WIELKA LIPA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
157 Maleszka Franciszek KS ARKADIA WIELKA LIPA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
158 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
159 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
160 Matejko Filip SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
161 Mazurkiewicz Łukasz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
162 Mazurkiewicz Julian SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
163 Miąso Maciej AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS VRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
164 Miazga Jan LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
165 Michalik Daniel SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO Żak (2009r. - 2010r.)
166 Michalski Kacper GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
167 Michalski Oliwier MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
168 Michnej Marcel UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
169 Mielnik Igor MKS POLKOWICE Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
170 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
171 Mirek Tomasz SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Młodzik (2007r. - 2008r.)
172 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
173 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
174 Młynarczyk Szymon NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
175 Momot Maciej Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
176 Motłoch Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VIKTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
177 Mrozowski Miłosz SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
178 Mucha Jakub MTB WALIM Żak (2009r. - 2010r.)
179 Mularczyk Zofia NIEZRZESZONY Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
180 Mularczyk Hanna NIEZRZESZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
181 Niebieszczański Kacper NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
182 Niedośpiał Piotr SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
183 Nijak Stanisław SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
184 Nogajczyk Wiktor NIEZRZESZONY Żak (2009r. - 2010r.)
185 Nosek Adrian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
186 Nowacki Kamil NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
187 Nowak Jan SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
188 Nowak Oliwier SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
189 Nowak Oliwier NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
190 Nowakowski Antonii SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
191 Nowinowski Wojciech NIEZRZESZONY Żak (2009r. - 2010r.)
192 Nowinowski Wiktor NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
193 Nowotczyński Oliwier NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
194 Nyk Dominik KS ARKADIA WIELKA LIPA Żak (2009r. - 2010r.)
195 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
196 Oleksyn Kacper SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA IM.HENRYKA SIENKIEWICZA Młodzik (2007r. - 2008r.)
197 Olszewski Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
198 Olszewski Damian MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
199 Orlańska Pola NIEZRZESZONA Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
200 Orlański Oliwier NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
201 Orzech Antoni NEXELO WALBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
202 Ostrowski Antonii SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
203 Ostrowski Michał NIEZRZESZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
204 Otręba Piotr SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
205 Pamuła Wojciech NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
206 Pamuła Ignacy NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
207 Partyka Dominik NIEZRZESZONY Żak (2009r. - 2010r.)
208 Pawlak Aleks KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
209 Pawlak Oliwier SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
210 Pewniak Bartosz UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
211 Piątkowska Julia SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO Żakini (2009r. - 2010r.)
212 Pierzchała Kacper SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO Żak (2009r. - 2010r.)
213 Pietraszkiewicz Milena UKS CENTRUM NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
214 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
215 Piotrowski Krzysztof SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
216 Piróg Michal NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
217 Pirogowicz Maksymilian AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
218 Podolska Karolina KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
219 Podolska Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
220 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
221 Poschlod Patryk AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
222 Proce Adrian SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
223 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
224 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
225 Przybylski Bartłomiej MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
226 Przypek Olivier SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Żak (2009r. - 2010r.)
227 Rajnik Karol SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
228 Rak Szymon NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
229 Rak Jan NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
230 Ratajczyk Sebastian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
231 Rochowiak Jagoda SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
232 Rochowiak Maksymilian SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA Żak (2009r. - 2010r.)
233 Rochowiak Mikołaj SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA Młodzik (2007r. - 2008r.)
234 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
235 Rosiak Gracjan LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
236 Rusinko Karina SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2009r. - 2010r.)
237 Rybak Paweł SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
238 Rybak Michał SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA Żak (2009r. - 2010r.)
239 Sacha Wit UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
240 Sakalski Adrian LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
241 Santera Nadia SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
242 Serafin Marcin MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
243 Sienkiewicz Tomasz MKS POLKOWICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
244 Skokun Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
245 Skrężyna Dawid Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
246 Skrzydlewska Julia Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
247 Skrzyński Martin UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
248 Śliwa Jakub SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
249 Śliwa Karol NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
250 Sobczyński Wojtek MTB WALIM Żak (2009r. - 2010r.)
251 Sobkowicz Mikołaj SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
252 Sozański Adam AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS VRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
253 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
254 Stoncel Gabriela SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Młodziczka (2007r. - 2008r.)
255 Surma Franciszek SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
256 Surma Małgorzata SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA Żakini (2009r. - 2010r.)
257 Surma Franciszek NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
258 Surówka Maciej SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Młodzik (2007r. - 2008r.)
259 Świerzowicz Maksymilian ROZRYWKOLAND Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
260 Świerzowicz Joanna ROZRYWKOLAND Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
261 Swincicki Stanisław SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
262 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
263 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
264 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
265 Szczepański Wojciech NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
266 Szlendak Kajetan NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
267 Szlendak Kaja NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
268 Szlendak Karina NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
269 Szmik Aleksandra SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
270 Szubert Fabian UKS SPORT BRALIN Żak (2009r. - 2010r.)
271 Szul Urszula BOBOATHLETE Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
272 Szul Kornelia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
273 Szydłowski-bujak Dominik NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
274 Szylko Kornelia MKS POLKOWICE Żakini (2009r. - 2010r.)
275 Szymański Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
276 Szymański Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2007r. - 2008r.)
277 Szymczak Hubert NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
278 Tani Izabel GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
279 Tani Fabio GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
280 Tchorowska Katarzyna NEXELO WAŁBRZYCH KLUB KOLARSTWA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
281 Tchorowski Igor NEXELO WAŁBRZYCH KLUB KOLARSTWA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
282 Tokarczyk Zuzanna GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
283 Tomaszewski Krzysztof KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
284 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
285 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
286 Tomczyk Piotr GMINA NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
287 Trafas Hanna SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIEBODZICACH Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
288 Trusewicz Konstanty KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
289 Trusewicz Nikodem KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
290 Turczyk Zuzanna SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA Żakini (2009r. - 2010r.)
291 Tyl Zuzanna UKS CENTRUM NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
292 Urbanek Dagmara GMINA NOWA RUDA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
293 Urbaniak Nadia SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
294 Wądołowski Iwo NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
295 Waligórski Dominik SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
296 Warowny Wiktor SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
297 Wasilewski Maciej GMINA NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
298 Waszkis Zuzia AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
299 Waszkis Zosia AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żakini (2009r. - 2010r.)
300 Wereszczyński Kacper KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
301 Wieczorek Aniela WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
302 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
303 Wieczorek Zuzanna Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
304 Wieczorek Alicja SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO Żakini (2009r. - 2010r.)
305 Wolontkowska Nadia SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
306 Wolski Filip NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
307 Wolski Szymon NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
308 Woźniak Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
309 Woźniak Ignacy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
310 Wrembel Szymon MITUTOYA AZS WRATISLAVIA Żak (2009r. - 2010r.)
311 Wróbel Patryk UKS SPORT BRALIN Żak (2009r. - 2010r.)
312 Wylęga Maksymilian UKS SPORT BRALIN Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
313 Wylęga Iga UKS SPORT BRALIN Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
314 Yepishka Artsiom LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
315 Załęcki Oliwier KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
316 Załupska Adrianna NIEZRZESZONY Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
317 Zapotoczny-madetko Franciszek NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
318 Zasępa Natalia KTK KALISZ Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
319 Zasępa Marek KTK KALISZ Młodzik (2007r. - 2008r.)
320 Zawada Dawid NIEZRZESZONY Młodzik (2007r. - 2008r.)
321 Zbrzyzna Wiktoria SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
322 Zbrzyzna Zuzanna NIEZRZESZONY Żakini (2009r. - 2010r.)
323 Zelmański Kazimierz SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Żak (2009r. - 2010r.)
324 Zimierski Igor SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
325 Ziółkowska Natalia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
326 Żuwalski Kornel SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
Back to top