Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-06-19
  • event addressDobromierz

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #5 (Dobromierz)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Dobromierz

Data: 19 czerwca 2021

Termin zgłoszeń: 16 czerwca 2021

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Alich Kacper GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
2 Bagrowski Stanisław AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS VRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
3 Bak Stefan UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
4 Balewicz Franciszek NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
5 Bereźnicki Kosma KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
6 Bereźnicki Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
7 Bielawska Anna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
8 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
9 Borkowski Kacper AKADEMIA KOLARSKA KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
10 Bronowicki Tomasz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
11 Brudziński Wojciech KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
12 Chmielewski Antoni NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
13 Chmielewski Franek NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
14 Dankiewicz Kacper MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
15 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
16 Drahan Aleksander KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
17 Drahan Ksawery NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
18 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Żak (2009r. - 2010r.)
19 Dynia Jakub KS ARKADIA WIELKA LIPA Młodzik (2007r. - 2008r.)
20 Dziaduch Bartosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
21 Dżus Mikołaj GMINA NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
22 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
23 Furyk Franciszek KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
24 Gadomski Pokój Marcel KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
25 Gajek Helena NIEZRZESZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
26 Gajek Janka NIEZRZESZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
27 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
28 Gorący Antoni GMINA NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
29 Gorący Mikołaj GMINA NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
30 Gorczyca Franek KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
31 Grabowski Aleksander MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2009r. - 2010r.)
32 Grajeta Filip KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
33 Grajeta Dawid KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
34 Grocholski Wojciech GLKK VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
35 Gułaj Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
36 Jagiełka Szymon MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2009r. - 2010r.)
37 Jagieło Oliwia GMINA NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
38 Jakowski Kamil GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
39 Januszewicz Karolina KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
40 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
41 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
42 Juchniewicz Maciej MTB WALIM Żak (2009r. - 2010r.)
43 Kargol Oliwier NIEZRZESZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
44 Kaszowski Krzysztof UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
45 Kisiel Marcel GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
46 Kłosowska Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
47 Kłosowska Barbara KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
48 Konsewicz Jagoda KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
49 Kowalczyk Mateusz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
50 Kowalska Kamila KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
51 Krusz Dawid KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
52 Kurpiewska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
53 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
54 Kusterka Tymoteusz MTB WALIM Młodzik (2007r. - 2008r.)
55 Kwiatkowski Igor ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
56 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
57 Laskowska Hanna GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
58 Laskowski Eliasz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
59 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
60 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
61 Lingas Marcel LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
62 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
63 Maciejewska Dominika SK JERZMANOWA Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
64 Maciejewska Patrycja SK JERZMANOWA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
65 Magdziarczyk Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
66 Maleszka Franciszek KS ARKADIA WIELKA LIPA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
67 Maleszka Antoni KS ARKADIA WIELKA LIPA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
68 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
69 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
70 Miąso Maciej AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS VRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
71 Miazga Jan LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
72 Miernik Michał MTB WALIM Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
73 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
74 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
75 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
76 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodziczka (2007r. - 2008r.)
77 Nadziejko Patryk KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
78 Niedoba Zofia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
79 Niedoba Antoni NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
80 Niwiński Wiktor NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
81 Nosek Adrian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
82 Nowak Mikołaj UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
83 Nowinowski Wojciech NIEZRZESZONY Żak (2009r. - 2010r.)
84 Nowinowski Wiktor NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
85 Nyk Dominik KS ARKADIA WIELKA LIPA Żak (2009r. - 2010r.)
86 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
87 Oblicki Jan STANISZÓW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
88 Oblicki Igor STANISZÓW Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
89 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
90 Orzech Antoni NEXELO WALBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
91 Palimąka Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
92 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
93 Pałac Hanna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
94 Pałac Franciszek KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
95 Pałac Cezary NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
96 Piepiora Jakub K. S. OPTYK-OKULAR JELENIA AGORA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
97 Pindel Franciszek GMINA NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
98 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
99 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2009r. - 2010r.)
100 Piróg Michal NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
101 Podolska Karolina KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
102 Podolska Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
103 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
104 Poroś Karolina MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka (2007r. - 2008r.)
105 Poschlod Patryk AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
106 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
107 Rak Szymon NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
108 Rosiak Gracjan LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
109 Serafin Marcin MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
110 Siwiec Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
111 Siwiec Jan NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
112 Siwiec Filip NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
113 Skokun Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
114 Sozański Adam AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS VRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
115 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
116 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
117 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
118 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
119 Szczepankiewicz Bruno NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
120 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
121 Szlendak Kajetan NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
122 Szlendak Kaja NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
123 Szlendak Karina NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
124 Szymański Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
125 Szymczak Hubert NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
126 Tchorowska Katarzyna NEXELO WAŁBRZYCH KLUB KOLARSTWA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
127 Tchorowski Igor NEXELO WAŁBRZYCH KLUB KOLARSTWA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
128 Tetke Filip NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
129 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
130 Trusewicz Konstanty KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
131 Trusewicz Nikodem KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
132 Urbacka Paweł GLKK VIKTORIA GŁUCHOŁAZY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
133 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik (2007r. - 2008r.)
134 Urbanek Dagmara GMINA NOWA RUDA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
135 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
136 Wieczorek Aniela WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
137 Woźniak Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
138 Wrembel Szymon MITUTOYA AZS WRATISLAVIA Żak (2009r. - 2010r.)
139 Zasępa Natalia KTK KALISZ Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
140 Zasępa Marek KTK KALISZ Młodzik (2007r. - 2008r.)
141 Ziółkowska Natalia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
Back to top