Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-06-26
  • event addressJaworzyna Śląska

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #6 (Jaworzyna Śląska)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Jaworzyna Śląska

Data: 26 czerwca 2021

Termin zgłoszeń: 23 czerwca 2021

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Adamczak Roksana SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
2 Adamczak Kornelia SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2009r. - 2010r.)
3 Bagrowski Stanisław AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS VRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
4 Bakalarz Szymon UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
5 Baksalary Szymon STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
6 Bilińska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
7 Bochenek Ignacy NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
8 Bochenek Antoni NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
9 Bronowicki Tomasz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
10 Bukowczyk Maksymilian SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
11 Copija Bartosz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
12 Cymbalak Natalia SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
13 Dominiak Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodzik (2007r. - 2008r.)
14 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
15 Drahan Aleksander KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
16 Drahan Franciszek KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
17 Drahan Ksawery NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
18 Drahan Kajetan NIEZRZESZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
19 Frankowska Julita SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
20 Frankowski Remigiusz SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
21 Gacek Natalia SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2009r. - 2010r.)
22 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Żak (2009r. - 2010r.)
23 Gmyrek Patryk GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
24 Grajeta Dawid KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
25 Grajeta Filip KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
26 Huzarska Michalina LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Żakini (2009r. - 2010r.)
27 Hynek Julita SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodziczka (2007r. - 2008r.)
28 Jaźwicki Jan SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
29 Jaźwicki Franek SK RADWANICE Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
30 Kisiel Marcel GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
31 Kłosowska Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
32 Kłosowska Barbara KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
33 Kowalczyk Mateusz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
34 Krusz Laura NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
35 Kuczer Maksymilian SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
36 Kujawski Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
37 Kulik Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
38 Kurek Jagoda WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
39 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
40 Kusterka Tymoteusz MTB WALIM Młodzik (2007r. - 2008r.)
41 Kwoka Lena SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2009r. - 2010r.)
42 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
43 Miazga Jan LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
44 Miernik Michał MTB WALIM Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
45 Motłoch Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VIKTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
46 Niedośpiał Piotr SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
47 Nosek Adrian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
48 Nowicki Adam ŚLĘŻA SOBÓTKA HBA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
49 Nowinowski Wojciech NIEZRZESZONY Żak (2009r. - 2010r.)
50 Nowinowski Wiktor NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
51 Olszewski Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
52 Palimąka Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
53 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
54 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2009r. - 2010r.)
55 Poschlod Patryk AKADEMIA KOLARSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
56 Rak Szymon NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
57 Ratajczyk Sebastian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
58 Romanowicz Przemysław SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2009r. - 2010r.)
59 Rusinko Karina SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2009r. - 2010r.)
60 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Żak (2009r. - 2010r.)
61 Skokun Jakub GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
62 Skokun Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
63 Świeczko Adam NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
64 Świeczko Antoni NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
65 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
66 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
67 Szymczak Hubert NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
68 Urbacka Paweł GLKK VIKTORIA GŁUCHOŁAZY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
69 Woźniak Antoni GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
70 Zelmański Kazimierz SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Żak (2009r. - 2010r.)
71 Ziółkowska Julita SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
Back to top