Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2021-06-26
  • event addressJaworzyna Śląska

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #6 (Jaworzyna Śląska)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Jaworzyna Śląska

Data: 26 czerwca 2021

Termin zgłoszeń: 23 czerwca 2021

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
2 Bąk Tymoteusz LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
3 Bąk Stefan NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
4 Bakalarz Szymon UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
5 Baksalary Szymon STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
6 Banasiak Anna OBORNICKI KLUB ROWEROWY Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
7 Bartosiewicz Natalia UKS DREAM-BIKE BIELAWA Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
8 Bereźnicki Kosma KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
9 Bereźnicki Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
10 Bielawska Anna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
11 Bochenek Ignacy NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
12 Bochenek Antoni NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
13 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
14 Borkowski Kacper AKADEMIA KOLARSKA KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
15 Bronowicki Tomasz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
16 Brudziński Wojciech KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
17 Brudziński Kajetan KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
18 Brzeziński Michał NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
19 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
20 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
21 Cichoń Dominik BOBO ATHLETE Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
22 Copija Bartosz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
23 Dankiewicz Kacper MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
24 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
25 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
26 Drahan Aleksander KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
27 Drahan Franciszek KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
28 Duplaga Marcel KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
29 Dynia Jakub KS ARKADIA WIELKA LIPA Młodzik (2007r. - 2008r.)
30 Dżus Mikołaj GMINA NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
31 Frankiewicz Cyprian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
32 Frankowska Julita SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
33 Furyk Franciszek KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
34 Gadomski-pokój Marcel KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
35 Galant Jan GMINNY LUDOWY KLUB KOLARSKI JAWORZYNA ŚLĄSKA Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
36 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Żak (2009r. - 2010r.)
37 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
38 Głodek Wiktoria KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Juniorka Młodsza (2005r. - 2006r.)
39 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
40 Gorący Antoni GMINA NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
41 Gorący Mikołaj GMINA NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
42 Górecki Karol UKS SPORT BRALIN Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
43 Grajeta Dawid NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
44 Grajeta Filip NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
45 Grocholski Wojciech GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2009r. - 2010r.)
46 Huzarska Michalina LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Żakini (2009r. - 2010r.)
47 Jagieła Oliwia GMINA NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
48 Janowska Zuzanna UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
49 Januszewicz Karolina SZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
50 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
51 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
52 Jarosławski Sebastian UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
53 Jaźwicki Jan SK RADWANICE Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
54 Juchniewicz Maciej MTB WALIM Żak (2009r. - 2010r.)
55 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
56 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
57 Kisiel Marcel GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
58 Kłosowska Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
59 Kłosowska Barbara KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
60 Konarski Kajetan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
61 Konsewicz Jagoda KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
62 Kowalczyk Mateusz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
63 Krusz Laura NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
64 Krusz Dawid KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
65 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
66 Kujawski Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
67 Kurek Jagoda WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
68 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
69 Kusterka Tymoteusz MTB WALIM Młodzik (2007r. - 2008r.)
70 Kwiatkowski Igor ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
71 Laskowska Hanna GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
72 Laskowski Eliasz GŁUCHOŁAZY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
73 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
74 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
75 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
76 Lingas Marcel LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
77 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
78 Maciejewska Dominika SK JERZMANOWA Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
79 Maciejewska Patrycja SK JERZMANOWA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
80 Magdziarczyk Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
81 Maleszka Franciszek KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
82 Maleszka Antoni KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
83 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2007r. - 2008r.)
84 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
85 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
86 Miazga Jan LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
87 Michnej Marcel UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2009r. - 2010r.)
88 Miernik Michał MTB WALIM Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
89 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
90 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
91 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
92 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodziczka (2007r. - 2008r.)
93 Motłoch Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
94 Nadziejko Patryk KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Młodzik (2007r. - 2008r.)
95 Nosek Adrian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
96 Nowak Konrad KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
97 Nowinowski Wojciech NIEZRZESZONY Żak (2009r. - 2010r.)
98 Nowinowski Wiktor NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
99 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
100 Oblicki Jan KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
101 Oblicki Igor NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
102 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2009r. - 2010r.)
103 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
104 Pałac Hanna KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
105 Pamuła Wojciech NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
106 Pamuła Ignacy NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
107 Pawlak Aleks KKW NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
108 Pewniak Bartosz UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2009r. - 2010r.)
109 Piech Dawid NIESTOWARZYSZONY Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
110 Piepiora Jakub KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
111 Pietraszkiewicz Milena UKS CENTRUM NOWA RUDA Żakini (2009r. - 2010r.)
112 Pindel Franciszek GMINA NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
113 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
114 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
115 Podolska Hanna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
116 Podolska Karolina KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
117 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
118 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
119 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
120 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
121 Purzyński Bruno UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
122 Rak Szymon NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
123 Ratajczyk Sebastian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
124 Ratajczyk Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
125 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
126 Sacha Wit UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2007r. - 2008r.)
127 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Żak (2009r. - 2010r.)
128 Siwiec Mikołaj KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA Żak (2009r. - 2010r.)
129 Skokun Jakub GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
130 Skokun Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2007r. - 2008r.)
131 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2005r. - 2006r.)
132 Sobczyński Wojtek MTB WALIM Żak (2009r. - 2010r.)
133 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
134 Świeczko Adam NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
135 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
136 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2007r. - 2008r.)
137 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
138 Szczepankiewicz Bruno AKADEMIA KKW MŁODE DZIKI Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
139 Szczepankiewicz Leo AKADEMIA KKW MŁODE DZIKI Krasnale Chłopcy (2015r. - 2016r.)
140 Szczepankiewicz Nikodem KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
141 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
142 Szczepański Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB KOLARSKI JAWORZYNA ŚLĄSKA Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
143 Szelest Mateusz SK JERZMANOWA Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
144 Szewczyk Hanna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
145 Szlendak Kajetan NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
146 Szlendak Kaja NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
147 Szlendak Karina NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2017r. - 2019r.)
148 Szubert Fabian UKS SPORT BRALIN Żak (2009r. - 2010r.)
149 Szylar Amelia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2015r. - 2016r.)
150 Tchorowska Katarzyna KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2013r. - 2014r.)
151 Tchorowski Igor KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
152 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2007r. - 2008r.)
153 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2009r. - 2010r.)
154 Tomczak Jan NIEZRZESZONY Krasnoludki Chłopcy (2017r. - 2019r.)
155 Urbacka Paweł GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
156 Urbanek Dagmara GMINA NOWA RUDA Młodziczka (2007r. - 2008r.)
157 Waszkis Zofia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żakini (2009r. - 2010r.)
158 Waszkis Zuzanna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2011r. - 2012r.)
159 Wereszczyński Kacper KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik (2007r. - 2008r.)
160 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żak (2009r. - 2010r.)
161 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
162 Witko-Błaszczyk Fabian NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2013r. - 2014r.)
163 Woźniak Antoni GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
164 Woźniak Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2011r. - 2012r.)
165 Wrembel Szymon MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2009r. - 2010r.)
166 Zelmański Kazimierz SK SP14 GŁOGÓW Żak (2009r. - 2010r.)
167 Ziółkowska Natalia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2009r. - 2010r.)
Back to top